Kısa boy hakkında acı gerçeklerinizi dinliyorum?

Arkadaşlar bir ellilerde boyu olan bir kızım.
kibirlenmek için söylemiyorum genelde beğenilen bir insan oluyorum.
Saygılıyım vs vs. Kusur elbet de olur.
Sizce bir kızda kısa boy kesinlikle 1-0 geriden başlamak mıdır, kötü bir durum mudur görünüş, mesaj olarak? Teşekkür ederim cevap veren ya da okuyan kesime şimdiden.

0|1
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürler benden sana ;) Sen kısa boylusun ya hem kısa boylu erkekler hemde uzun boylu erkekler bakar size uzun boylu harunlara sadece uzun erkekler bakar :) :D ♥
    Ama kısaca şunu söyleyeyim ;
    "Önemli olan dişilik değil #kişilik ;-) :-) ♥ 🌹 "

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kısa boy hakkında benm açımdan hiçbir acı gerçek felan yok.. hiçte boy takıntısı olan bir insan olmadım.1.57 boyumla çok tatlış bir kızım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Seni bu şekilde kusurlu görmek en büyük kusurdur kişide sakın sorun etme çok şükür yüreğin güzel elin ayağın tutuyor yureyebiliyor konusabiliyor duyabiliyorsun kimseye muhtaç değil kendi kendine ayaklarının üzerinde durabiliyorsun ne mutlu sana sen eksik değilsin ne mutlu sanaki kişiliğin ve karakterinle çok daha özelsin

1|0
    0|0
  • Bir kiz hareketler bilmem neler karakter duzgunse emin ol boyun hiçbir önemi yok yemin ederim bak :) ama fiziğini zayif tut zayif iyi durur kisada bodur osen acil spor yap

1|0
    0|0
  • Kötü bişey değil tabi ki sadece ilişkilerde 1.80leri bekleme yeter ki üzülmezsin ülkece boy ortalamamız düşük zaten

0|1
    0|0
    • ahahah işte nedense iyi niyetli bulduğum insanlar da hep 1.80 lerde falan çıkıyor :D

• Tabbi cabım nedense iyi niyetli insanlar hep uzun zaten 😂

• genel olarak diyorum :)

• Boy falan hepsi hikaye sen karakterini doldur kalbini doldur kariyerini doldur gerisini bosver ok 😉

1|0
    0|0
  • boyum kısa diye sizin gibi hobbitlerden hep red cevabı aldım ayrıca arkadaş olmak dahi istemediler. neden mi? onlar uzun boylu erkeği hakediyolarmış ama her ne hikmetse uzun erkeklerde sizleri dışlıyo ondan sonra neden boyum kısa diye erkekler bana bakmıyo diyosunuz. ya kızım siz kısa erkeklere bakmazsanız uzunlar da size bakmaz bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • Benim derdim uzun erkekler bana baksın değil ki. Ayrıca senin denk geldiğin kızlar öyledir. Bütün kısa boylu olan kızlar kısa erkeğe bakmaz diye bir şey yok.

• Haklısın. Öyle kalıplaşmış düşüncelere ben de karşıyım. Erkek dediğin uzun olucakmış, koruyup kollayacakmış. Kadın dediğin şöyle olacakmış vs vs. Ama dediğin gibi değiştiremeyiz o halde bunu kabul etmekten başka çaremiz yok...

• uzunlar koruyup kolluyoda kısalar koruyamıyo mu? bu nası saçma bir düşünce ya? kısa olup ta pro dövüşçüler var dünyada.

• boy moy umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • kızın boyu 1.50 aradığı erkeğin boyu 1.80 beraberlik 3.30 :p böyle bir espri vardı 1.50 boy kötü değil kötü olan değer yargılarımızdır böyle yaratılmışsak böyle kendimizi kabullenip mutlu yaşamaktan başka çaremiz yok boy 1.50 normaldir başka dertlerin olmasın yeterki.. kiminin ayağı bacağı yok senin neyin yok?

0|0
    0|0
  • Kimisi kısa boyluları tatlı ve çekici bulur, kimisi uzun boyluları. Kişiden kişiye değişen; göreceli bir kavram bence bu.
    Eğer sen kendini bu sekilde begeniyorsan sorun etmemelisin.

0|0
    0|0
  • Benim de boyum kısa ne var ki bunda ben gayet memnunum hem memnun olmasam bile kabullenmek zorundayım
    Kendimi kandıramam

0|0
    0|0
  • Aynem kısa boylu erkek sandsızfır

0|0
    0|0
  • Kisa boylu kizlar herzaman bana cekici gelmistir. Ama nedense hic kisa boylu biriyle cikmak kismet olmadi

0|0
    0|0
  • Boşver takma kafana uzun boylular kısa sever :D

0|0
    0|0
    • Eminsin yani o dediğini de duymuştum ama fazla inanasım gelmiyor nedense

• Yanlış anlama hani asılma falan olarak yazmıyorum. Yorumların baya iç ferahlattı :D Gerçekten çoğunluk böyle düşünüyorsa sevinmem dersem yalan olur :D

• Sevin bence :)

• uzun boy avantajdır

0|0
    0|0
  • Boyu değil
    Kilosu önemli
    Tombul olmalı

0|0
    0|0
    • Değişik bir yorum doğrusu :)

• Alakası yok skslsks saçmalama bende kısayım ona bakarsan ama umurumda bile değil boydan sıkıntı yapma hiçbir zaman bazen avantajlı bile oluyorsun

0|0
    0|0
  • Bence kisa boyluyum diye kendini yetersiz gibi hissetmek 1-0 geriden baslamaktir

0|0
    0|0
  • Kötü bir durumdur kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Neden geriden baslamak olsun ki senin elinde olan birsey olsa uzun olmak isterdin senin elinde olan bisey degil ki bu Allahin takdiri

0|0
    0|0
  • Bnce 1-0 diye bir durum yok. Karsndaki kisiye baglı boya takntlysa begnmez. yok eger seni seviyosa fark etmez oldugun gbi sever

0|0
    0|0
  • Bence kısalar daha tatlı. Evirip çevirip saracaksın

0|0
    0|0
  • Bende 1.60 hiç şikayetçi deyilim hatta menunum

0|0
    0|0
  • erkek kadar degil

0|0
    0|0
  • kızlar genelde kısa zaten o yüzden dert etme

0|0
    0|0
  • Kotuuuu

0|0
    0|0
  • boyu boyuna huyu huyna birini bulursun artık

0|0
    0|0
  • En kısa sevgilim 154-155 arasıydı. Hatta 1.50 den uzun değildi sanırım. Dış görünüş olarak vücudu fena değildi. Birlikte olduğumuz gün ise vücudunu tam anlamıyla gördüğümde bayıldım ve açık konuşmak gerekirse ondan 30 cm uzun olmama rağmen yataktaki uyum (boyunun kısa olmasına sebep) harikaydı tek kelimeyle. Tüm samimiyetimle söylüyorum hala aklıma gelir keşke bırakmasaymışım demişimdir ama bırakmak zorundaydm. Dert etme

0|0
    0|0
    • Çevrenizden ne gibi tepkiler alıyordunuz sanırım 1.80 boyun var... Bence güzel bir şey bu :)

• ya bende 170 boyundayım tabiki gidip 1 70 ve ustu kıza bakmam senin boyunda olanlar 2 -0 onden baslar.. saydıgın ozellikler varsa 4 - 0 :D

1|0
    0|0
    • ahahaha moralimi düzelttin :D

• :) ya neden bozuyosun ki benim arkadasım 187 nişanlısı 1 60 falan. gayette mutlular.. oyle bile oluyo.. dedigim gibi bide sana kendimden ornek verdim.. can sıkılacak bir durum yok hepimiz selvi boylu degiliz.. dogru insanı bul da.. bazı seyler gormezden gelinebiliyor. yeterki degdigine inan

• kesinlikle iyi birileri çıksın da karşımıza gerisi önemsiz

• 150nin altında değilsen iyidir kısa boy gibisi var mı ya erkekte en fazla 175 cm olcak 170 ideal kız da 155 165 cm arası iyidir. taş çatlasın 170 cm olsun. kısa her zaman iyidir ne geriden başlaması. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Uzun oluncada Allah boy vermis gerisini koyvermis diyo serepsizler. Sanki kendileri zeka kupu :S :S

1|0
    0|0
  • Minyon tipli seven de vardır.

0|1
    0|0
  • Bence iyidir. Yaşını göstermezsin.

0|0
    0|0
  • ben de o civarım ya nolcak sanki bizi seven de böyle sevsin :D :D

1|0
    0|0
  • Kişisel olarak değisir. Seni begenmeyende çok olur. sevimli bulan sevmek isteyende çok olur. herkesde olduğu gibi yani bunların hepsi uzun boylular içinde geçerli

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem kısa boyda..

0|0
    0|0
  • kisa boy candir.

0|0
    0|0
  • Biz kısa boylu kızlar bence çok tatlıyız kimse şekil şukul yapmasın şurada şimdi.

0|0
    0|0
    • Ben de senin gibi düşünüyorum çoğu zaman hatta hiç hani boyu uzatacak şeyler falan yapmaya kalkışmadım. Bazen sen de bilirsin uzun insanların yanında bir tuhaf hissetmiyorum dersem yalan olur ama..

• Niye bu kadar abartiyorsunuz anlamam

0|0
    0|0
    • Ya böyle çok uzunlar olunca ne bileyim yedi cüceler gibi kalıyoruz bazen o yüzden sorun yapıyorum

• ben boyumu seviyorum kısayım diycemde yalan olcak lanet olsun kısa boya

0|0
    0|0
  • Yaşasın minyon olmak

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel bir durumdur. Ben 170 boyundayim. Ama hiç bir faydasını göremedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...