İnsanları dinlemek hoşunuza gidiyor mu?

Canım sıkıldıkça insanları dinleyebilecek tarafsız bir yapım olduğunu düşünüyorum talep oldukça insanları hep dinlemişimdir peki siz ne düşünüyorsunuz insanları dinleyip akıl vermek mi? Yoksa susmak mı en iyisi.
İyi geceler herkese.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dinlerim genelde hep dinleyici ben oluyorum zaten, akıl hocasıyımdır arkadaşlarım hep "kanka naaapcam akıl ver ya nolorrr" diye yanıma geliyor 😇😥

0|1
    0|0
    • Bazen bu işin aşırısı karşı tarafın bir nevi araç ve gereci gibi dert ortağı değilde iki kelime edeyim çekeyim gideyim düşüncesine büründürüyor insanı bazı insanlara değer verdikçe konuşmak en iyisi diye düşünüyorum.

• Genel de benim söylediğim şeylerle yol yaptıkları zaman işe yarıyor o yüzden bana geldiklerini biliyorum son zamanlarda ben sadece dinliyorum fikir, akıl istediklerinde ya bilemem ben kendin karar ver deyip geçiyorum. Valla işi paraya dökücem artık 10 kağıt ateşle söylerim falan :D

• Insanlar kendi düşündüklerini onaylamadığı zaman yanında ki kişilere sıçraması ve oda aynı ise onaylaması evet birde randevu sistemi ile iyi iş çıkacaktır 😃

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesi dinlemem; ama yakınımdakilerden bazıları var ki anlattığı ya da söylediği mühim degil, saatlerce dinlemekten keyif alırım. Dinleten de ilgi, keyif veren de sevgi...
    Böyle kişilere; çok sınırlı da olsalar sahip olduğum için bazen şükrederim 😇

0|1
    0|0
    • Bazen çok sıkışsakta iki kelime edecek canı bulabilmek insana ömür katar dilde sevgi olunca elbette cümle gönülden akar çok güzel açıklamışsınız.

• Ondandır ya şükrüm; hamdolsun ki böyleleri çok az olsa da var. Bazen, gerçekten insan konuşmaya aç oluyor; tarifini yapmakta zorlanıyor kelimeler bu boşluğun :)

• En iyi görüş için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimsenin derdini dinlemeyi sevmem

0|1
    0|0
  • Ben sevmem yerine göre dinlerim ama teselli etmek falan hiç yapamam kelime bulamıyorum susup kalıyorum

0|1
    0|0
    • Demekki karşı tarafın herhangi birşey kattığı yok size ya da zevk almıyor olabilirsiniz yoksa kelime çok çıkan ağız önemli derim

• Bazen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gidiyor

0|1
    0|0
  • dinlerim çünkü biri seninle konuşmaya geldiyse senin düşüncelerine ya da varlığına değer veriyor demektir

0|1
    0|0
  • gidiyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...