Kapat

Türkler Amerikayı ve Amerikalıları sever misiniz?

Türk asıllı bir Amerikan askeri olarak amerikalılığımla gurur duyuyorum biz herkese açık ve özgür bir ülkeyiz. Ve bizi kimse yıkamayacak ne ırkçılar nede komunistler nede amerikan düşmanları...

God Bless America.

• SEVİYORUM GOD BLESS AMERİCA
    33%(2)37%(7)Oy Ver38%(5)
  • sevmiyorum
    67%(4)63%(12)Oy Ver62%(8)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Bunu burda belirtmen cok iyi olmus.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Türk ün Türkten başka dostu yoktur...
    biz Amerika yı sevsek de onlar bizi sevmezler :D :D

0|0
    0|0
    • tam diktatör kafası.

• pardon? sence bir savaş olsa - ki resmen savaştayız zaten şu an- bize yardım eden bir millet mi olacak? ha var da ben göremiyorum galiba. özür dilerim bize yardım eden milletleri görmediğim için (!)
      brüksel, paris bombalanınca ayağa kalkan dünya neden türkiyeye sessiz?
      dünyayı yöneten de amerika sonuçta hem.
      saçmalamayın lütfen. diktatör kafası falan değil gerçekleri gören gözler bunlar.

• Herkese açık bir ülkesiniz. O yüzden mi Suriye lilere sahip çıkmıyorsunuz

0|0
    0|0
    • siz çıkın biz burdan nasıl gelip alalım.

• Ulaşım aracı diye bir şey var

Erkekler Ne Diyor 9

• LOL nice troll bro. 'MURICA! :D

Yea we Turks are okay with Americans, but you gotta chill bro nobody said we are taking you down :) and plus racism is all around the world you should now better about the history of America and its racism towards African Americans.

0|0
    0|0
  • amerikanlari sevmem aka beyazlar bir onlar kabulleniyor ''amerikan'' olduklarina zencileri ve latino kardeslerimi severim

0|0
    0|0
  • Ben de albay smith 😉

0|0
    0|0
  • kimse amerikaya birşey yapamaz !
    keza onlar kendi kendilerini bitirecek
    ve israilin köpekliğine devam edecekler

sana düşen ise yalan haberlerle şikayet edilsen zıçarsın bunu bil yeter

0|0
    0|0
  • Amerikan askeri olmaktan gurur duyuyorsun demek. Acaba islam ülkelerinde ne işiniz var bana bir söylesene o kadar müslümanı bir hiç yere katletmek nasıl bir duygu?

0|0
    0|0
    • Kim kimi katlediyor? müslümanı katletmiyoruz teröristi cehenneme gönderiyoruz Ordu mudahele etmese müslümanlar birbirini kesecek. savaşı biz bitiriyoruz

• hakarete ne gerek var? sözde barış dinindensin değilmi. iyi biz bırakalım dünyayı kendi haline sonra ruslar çinliler sizi katletsin araplarda birbirini kessin. dua edeceğine 2 kilo petrolün hesabını yapıyosun.

• Ne desem boş sizin gibi bir zihniyete. Geldiğiniz her yerde katliam var ölüm var olan yine müslümana oluyor. Eğitim sisteminizi bilmem ama 'Tarih' diye bir şey var hiç gördün, duydunmu böyle bir şey. Tarihinize baksanıza bir son 100 yıldır ne kadar barış getirmişsiniz dünyaya. Kaç milyon, milyar müslümanı katletmişsiniz barış bahanesiyle.

• Koymuşum amerikaya..

0|0
    0|0
  • hillary clinton seviyorum, kadınlardan umudum var :)

0|0
    0|0
  • Biz insan severiz. Ama amerikalılar insan mı konu o.

0|0
    0|0
  • Türkiye deki teröre destek veriyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...