Kapat

Bizim millet neden böyle?

bizim kızlar bizim erkekler neden hiç muhabbete açık insanlar değiller Türkler için söylüyorum bunu bende Türküm milliyetçi bir insandım artık iğrenmeye başladım. Kürtlere selam verirsin güleryüzle karşılarlar buyur ederler tanımasalar bile muhabbet ederler birde bizim Türklere bakıyorum hepsinin suratı bulldog suratı gibi ne selam alma var ne verme ters ters bakmalar değişik bir millet oldu Türkler. yazık.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman boyle

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ne alaka birader nerede yasıyosun İstanbul'da yasıyosan öyle 20 milyon adam yasıyo ama amasyada öyle değil misal bagırma ak

0|1
    0|0
    • ne kinleniyon hemen daha kendini adam edememişin gelmişin amasyayı savunuyon bitarafına elma sokarım sertliğin bana sökmez koçum

• tamam kusura bakma sende yanlış anladım hemen küfür ediyosun sandım saygı olduktan sonra herkes anlasıyor be bilader az saygı olsun bak sevgi bile değil saygı.

• ben saygılıyım zaten anadolu cocuguyum ben :)
      türk kğrt farketmez her türlü arkadasım var benim

Kızlar Ne Diyor 3

• yok ya ben bunu kabul etmiyorum cok iyileride var. ha öküzleri her yerde görürüz ama gülümseyince sanada gülümseyende cok. ege, güneydogu... hep böyle insanlarla karsilasirsin... karadeniz ve ic anadolu amenna...

0|1
    0|0
  • Maalesef kinle nefretle boluculukle ayrımcılıkla dolu bir millet olduk gerçekten

0|1
    0|0
  • kess sesini..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Başkan selam almak farzdır bence dini ihmal ettik hep ondan bu halimiz.

0|1
    0|0
  • Milletimizi değiştirdiler ve yaşamdan soğuttular

0|1
    0|0
  • valla aga bende tamtersi kurtlere selam versem mitoz bolumme gecirip 100 kisi olcaklar beni bipcekler diye yaklasmiyorum

0|0
    0|0
    • yok be kardeşim ben ırkçılığa varan boyutta miliiyetçiydim ama bazı gördüklerim yaşadıklarımdan sonra bunun yanlış olduğunu anladım kürtler cidden cana yakın insanlar tabi bölücü şerefsiz allahsızları saymıyorum. onlar tum ırklarda var ve mılletı bu hale getirdiler...

• zaten abi bir elma curuk diye butun çuvalı çöpe atamazsin bunun misali bölücü kurtlerden bende nedret ediyorum ama bir suru vatansever turk milliyetçisi bile kurt arkadaslarim oldu var Allah onlardan razi olsun ama sokaktan gecen bir kurtten bahsediyorum

Yükleniyor...