Mhpli yim ama artık bu davadan vazgeçtim sözde dava arkadaşları karı kız kovalıyo yazık bir mal ben deilim?

Evet mhpliyim ama bu yolu bıraktım boş ve içi boş söylemler bunlar reisler karı kız kovalasın bende bu yola kellemi vermeyim yok öyle bir dünya türkiyeyi 2040larda türk kürt iç savaşı ve daha bir ton sorun bekliyo o zmaana kadar mhpden ayrılmalıyım sizcede doģru deilimi?

Güncellemeler:
Devam
Bjbv

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bahçelidende kılıçdaroğlundanda bir cacık olmaz adam gibi bir parti yok bu ülkede
    Onların sayesinde akp geliyor başa sizde kendinizi parçaladığınızla kalıyosunuz yazık

0|0
    0|0
    • Aynen seçim gecesi sinirden aģladım düşün psikolojim bozuldu vizelerim bile kötü geçti neden bahçeli gibi bir bunak yüzünden tam bir bunak tam!

• Sen baya yorulmuşa benziyon söyleyecek söz bitmiş sende:)

• Sinirlerim yıprandı baya doğru

En İyi Erkek Görüşü

• 5 Sene Ülkü Ocağına Gitmiş Biri olarak Konuşuyorum Sana Kardeşim.
    Gerekirse Can Verirdim Gerekirse Adam keserdim davam için.
    -Her Gün Tek Tek Kardeşim ölüyor.
    -Benim Askerim Ölüyor Sebebini Arıyolar.
    -Evlatlarımız Gidiyor Gözümüzün Önünde Bakıyoruz Sadece.
    Bu Kadar Sebep Varken Ocakta Çay Demle Çay iç. Reis otur kalk.
    seminerlere gir Ders Anlat Çık. Gerekirse Falaka At. Gerekirse Döv. Bir zaman Sonra Anladım Böyle hiç bir yere gidemiceğimizi. Anladığım zamandada Bıraktım Davamı. Şimdi Diyecekler Yemininden Döndün Evet Döndüm. Benim Askerim şehit oluyor Devlet bahçeli benim bulunduğum teşkilatı kapatmak için imza atıyor. Artık inanmıyorum Mhp'ye.

-Ne kadar pkk'lı p*ç olan varsa hepinizin a*na*sını bir bir dağda...

0|0
    0|0
    • Aynen gardaşım imde zoruma gidiyo seçimlerde it gibi çalıştım 11.9 oy aldık hdpliler dalga geçti bizle en çok da o zoruka gitti mhp gibi potamsiyeli olan bir psrti % 11 aldı ve bahćeli pişkince çıkıp barajı geçmemiz sevindirici dedi yazıkki ne yazık bu bunakla hiç bişe olmaz keşke mhp baraj altı kalsaydı ben üniversitelerde bunun içinmi canımı ortaya koydum böyle birine lider denmez

• Bak Kardeşim ben 2 sene Pamukkale üniversitesi ikinci öğretim Okul reisliği yaptım. pişmanım keşke derslerime çalışaydım da o finallerden bütlere kalmadan geçebileydim noldu? Koca bir hiç. ben inanmıyorum aga mhp'nin şuanki istediği davaya adım adım yürüdüğünden. dediğinde haklısın pkk p*çleri bile geçti orası ayrı bir konu yapacak bişi yok yani mhp değişecek.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• fubol takımı destekler gibi parti tutarsanız savaşta cıkar kellede ucar

0|0
    0|0
    • Sen hazırmısın kelleni vermeye?

• ben kellemi sadece vatan için veririm eşşek gibi tv ye cıkıp anıran 2 3 tane siyası parti için değil

• haklısn kanka söylediklerinin çogu agızda sıfır icraat

0|0
    0|0
Yükleniyor...