Teistler yani inançlılar neden bu kadar komik?

küçükken arkadaşım olan bir kız beni yıllar sonra buldu falan filan çok iyi konuştuk falan. sonra ben allaha inanmıyorum dedim ve kız benden küstü :D bana da arkasından dalga geçmek kaldı tabi. yahu kaç yaşına gelmiş insanlara bir kere küsmek yakışmazken,, böyle saçma bir neden komik. ha böyle insanlara muhatap olmaktan hoşlanmadığım için işime de yaradı yaramasına da ,, bunlara dalga geçmek haktır yani. bir de saygı bekliyorlar bu halleriyle

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir kaç arkadaşım var konuya girmedikten sonra iyi geçiniyoz gerçi bazen birine napıyon la Allahsız dediğimde alınıyo:/

0|0
    0|0
  • O arkadaşını tbrik etmek lazım biz yapamıyoruz bazen ama o en doğrusunu yapmış herkesin görüşüne saygılıyız dedikçe siz fazla türemeye başladınız

0|0
    0|0
    • siz ve saygı ahaha komediye gelsin tüm tanrılarınız. asıl size saygı duymakla bunca zaman hata yaptı tüm dünya.

• konuşmaya değmez biri olduğunu anlamıştır allahı umursamayan kulunumu kafaya takıcak sende haklısın

0|0
    0|0
  • çok güzel. bu hikayeni burada paylaşarak yılın zebahattin ali deneme ödülünü kazandın. tebrik ediyorum teyzeciğim. madem işine geliyor, neden takıyorsun kafana. bu kadar dertlendiğine göre işine gelmiyor anlaşılan.

0|0
    0|0
    • ne yani sen burda paylaştığın her şeyi kafana mı takıyorsun. 36 yaşına gelmişsin ama neyin kafasını yaşıyorsun amcacım

• Küçük ergenyus bacım benim. tamam sen galip geldin. çok güzel laf sokuyosun. muhteşemsin. retoriğin süper. dil hakimiyetin harika. beynin gelişmiş. zekisin. tatlısın. şirinsin. güzelsin. gençsin. her şeyin iyisi var sende. canım benim, madem birkaç cümlelik şaheserler yazıyorsun, sonrasında niye ergenlik edip engelliyorsun, üzme amcanı. canım benim. iyi geceler.

• paylaşmmda da yazdığımgibi: senin gibi küçük beyinlilerle çok muhattap olmak istemedgm için

• Sizin inanç trend olmuş. Son 5 yılın modası. Önüne gelen bir deneyip çıkıcam diyor. Garip:)

0|0
    0|0
  • genelleme yapanlar kadar komik olmaz kimse :)

0|0
    0|0
    • konu teistlerse genelleme normaldir. tıpkı kanser hastalarını genellemek gibidir

• ben de inançlı biriyim her ne kadar uygulamada aksaklıklar olsa da ama deiste de atesite de hinduya da saygı duyuyorum.

• Abla sen ne dedin ben anlamadim ki :)

0|0
    0|0
  • küstümü asdasdasda hahahhaha

0|0
    0|0
  • Sen gavur musun?

0|0
    0|0
  • arkandan hiiiiii allah seni yakıcaaaaakkkk dedimi :)

0|0
    0|0
  • Çünkü bu tür insanlar kendilerden başkalarını saymayacak kadar karaktersizler herşeyi geçtim daha kendi aralarında bile ayrım yapan kişiler bunlar kula kulluk eden tipler senin benim gibi mantıklı düşünen insanlar onlara ağır geliyor güzelim 😉

0|0
    0|0
  • korkmuştur ben de inanmazsam diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne güzel o ayetler sizin gibi dangalaklar sayesinde ibret alıyoruz canım sen kimsin ya müalüman ülkede bizimle dalga geçiyo bide

0|0
    0|0
    • dangalak kelimesine anana filan alıp sokabilirsn. hakkettgnzi alırsnz. dünya sizinle dalga geçiyor zaten

Yükleniyor...