Yarindan sonra spora basliyorummm önerilerinizi alayimm☺️☺️☺️?

Yarin sabah ilk isim 30-45 dakik kosuya cikmak. Ondan sonra da düzenli bir kahvalti ve ekmeksiz ögünler. Bol bol su💪🏼💪🏼 Baska önerileriniz var mi? Sıkı bir diyet istemiyorum. rahat rahat vereyim kilolarimi. 15 kilo vermek istiyorum. 2-3 ay icinde. Mümkün mü?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• on dk koş...
    her hafta 5dk arttır. birden okadar fazla yapma

0|0
    0|0
    • Evet mantikli. Yani o zaman yarin sadece 10 dakika kosuyorum?

• evet.
      eğer paran varsa eliptik al...5 dk yap. her hafta 5 dk arttır. tişörtü sırılsıklam yapıyo

• Vallah su an ne alacak param ne de koyacak yerim yok iyi olurdu aslinda evin icinde

En İyi Kız Görüşü

• Darısı başıma benimde 4 kilo fazlam var 😀

0|0
    0|0
    • Isteyince veriliyo diyolar bakalim😂😂

• Bol sanslar umarim bu yaz istedigimiz vücuda sahip oluruz😘😘

• Ay hadi inşallah 👍🏻💃🏻

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk günde o kadar koşman çok zor

0|0
    0|0
    • Yavas yavas mi arttirayim?

• E yani.
      İlk gün onu Yaptın diyelim ikinci gün yapamazsın

• Evet haklisin. Tamam yavas yavas baslicam

• Fazla zorlama kendini zaten hamlık vardır

0|0
    0|0
    • Evet cogu kisi yavas yavas kosmayi ilerlet dedi. Öyle yapicam :)

• Memkun verirsin yeşillik ye ve limin ic

0|0
    0|0
  • İlk önce besin alışkanlık değişmeli yoksa işe yaramaz

0|0
    0|0
    • Nasil yapicam?

• Aman allah korusun. Ne yiyeyim ki? Sadece sebze kaliyor gerisi

• Doğal olanı ye sebze et tavuk pilav hersey ama kalorisi ucuk olan yersen tombiş olursun spor yapınca zaten asırı ac okuyon

• iple atlama onerırım, yag yakımı ıcın. sıkılaşma içinde ufak bı agırlık antremanı yapabılırsın bu bolgesel olsun. Ama sen bacak ve omuza yuklen.

0|0
    0|0
    • Evet ip atlamayi ben de düsündüm cok faydasi varmis

• Kahvaltını ve öğle yemeğini kaçırma. Akşamda bir sebze salatası, meyve ile kapat saat 7yi geçmesin. Ne yiyeceğin konusunda danış spor salonundaki elemanla. Ve hep pozitif ol ilklerde gram gram gidicek sonra kg kg. hevesin hiç kırılmasın hedefine koş.

• Ben hemen her sey bir günde olsun isteyen biriyim o yüzden dayanmak benim icin cok zor..

• okadar kısa süre de 15 kilo verirsen vücudunun bir çok bölgesin de çatlaklar çıkacaktır ve bilirsinki çatlakların tedavisi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde 3 kilo vermem lazım ama düzenli yemek yiyemiyorum :/ spor tamam yapıyorum ama en önemli beslenme işte beslenmene çok dikkat et ara öğünlerini ihmal etme. Ara öğünlerde tarçınlı yeşil çay tüketebilirsin metabolizma hızlandırır. Öğlen hayvansal akşam bitkisel proteinle beslenebilirsin. Spordan yarım saat önce türk kahveside yağ yakımını hızlandırıyor

1|0
    0|0
    • Türk kahvesi demek.. Ilginc😳 Denicem ama. Beslenme de ben de tam bir fiyaskoyum. Ne yedigim saat belli ne yedigim seyler nasil yoluna koyacagim hic bilmiyorum😄

• Sabah 2 saat yürüyüş yap, dönüşte +1 saat koş

0|0
    0|0
  • Bazal metabolizma hizini ogren, diyelim ki 2000, 300 kalori az al 300-400 kalori de sporla yak.. Aksam agir seyler yeme mumkunse hic yeme. Sabah metabolizma daha hizlidir aksam yavaslar bunu unutma. Asiri kilolu insanlar daha hizli kilo verirler.. Normal sartlarda 4 ayda verebilirsin..

0|0
    0|0
  • Abur cuburu bırak diyeym bende. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...