Benim dost dediğim insan acı çekiyor ve ben hiçbirşey yapamiyorum?

Gözlerimin önünde eriyip gidiyor yardim edin lütfen benim için çok çok değerli bir insan dun tanidigi biri vefat etti ondan önce kaç arkadaşı da vefat etti çok aci çekiyor onu öyle görünce ben bitiyorum ne yapayim yardimci olun

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yanında olman yeterli diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu tarz trajedik olaylarda 2. cil kişiysen daha soğukkanlı olman gerekir , elinden geldiğince destek çıkmaya çalış sonuçta iyi ya da kötü yaşanan hersey takdir i ilahi yani bu tarz durumlar insan iradesi dışında gerçekleştigi için senin yapman gereken bu gerçekleri arkadaşına ifade edebilmek çok yoğun üzüntüden dolayi depresif hissedebilir bu da onun sağlıksız düşünmesine yol açacaktır sen elinden geldiğince acısıni da paylaşmakla beraber onu bilinçlendir.. Rabbim yardimcin olsun

0|0
    0|0
    • Nasil bilgilendirecegimi bilmiyorum dostumda çok hassas bu konuda çok kalbimi kirdi Nasil basedecem

• Konuya pek hakim olmadığım için somut bir örnek vermeyeceğim ama acısı çok çok taze olduğu için şu an birseyler yüzleşmek istememesi gayet normal ama ne olursa olsun siz onu alttan alin

Yükleniyor...