Cocuk esirgeme yurtlarına giden var mı yardımcı olup bilgi verebilicek bir arkadas?

Arkadaşlar ben gönüllü olarak çocuk esirgeme yurtlarına gitmek, onlarla ilgilenmek onlara hediyeler almak istiyorum. Fakat direk gittiğimde alırlar mı ne yapmam gerekli bilmiyorum. Onlara ablalık yapmak birazda olsa yüzlerini güldürmek istiyorum. Bilen biri varsa soylerse simdiden cok tesekkürler:)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar güzel yüreklisin.. umarım yapabilirsin... gittikten sonra gördüklerini yaşadıklarını anlattığın bir bence yazarsan seve seve okurum. Direk git söyle yapmak istediklerini kabul ediyorlar diye biliyorum.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkür ederim tabiki gittikten sonra gördüklerimi, yasantilari aktarabildigim kadar aktarir sizinlede paylasirim. Umarim gerceklestirmem icin izin verirler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Sandığın kadar masumane olmaz. Yetimlerin gotüne şeytan parmak atar derler gidince anlarsın beni.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• @Pices966 yerin dibine sokabilicek bir insan olduğunu düşünmüyorum bu yüzden daha fazla muhattap olmicam seninle. Vicdan yok.

• Senin düşünmenle olmuyor zaten. Benim vicdanım da senin diline düşemez. Bu arada seni yerin dibine sokmam için yaşadıklarımı anlatmam yeterli utanır özür dilerdin.

• ben çocuk esirgeme kurumdan çıktım

0|0
    0|0
    • Öyle mi? Acınızı hatırlattıysam sorumla kusura bakmayın

• İstanbul kadıköyde yasıyorum

• orda en yakın yurt nerde bide şöyle yapın arayın ilk baş yardımcı edecgiz yere sonra bilgi alın onlar yardımıcı olurlar.

• Allaha şükür hayır. Allah yar ve yardımcıları olsun hepsinin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...