Vefat eden babamı telefondan silemiyorum. Akıl verin?

2 hafta önce vefat eden babamın öldüğünü daha sindirmiş değilim. Okulu okuduğum şehire gelince yanlışlıkla onu aradım açacağını sandım. Elim varmıyor silmeye... ölümü ona konduramıyorum. Biliyorum herkes ölücek filan ama daha vakti vardı sanki ya bilmiyorum... sadece rehberde ki 'babam' yazısına bakmak bile dünyanın en büyük saçmalığı

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• en imkansız özlemin başladığı an.. hani bazen koşar koşar yorulursunuz ve sırtınızı bir duvara yaslarsınız.. tam oh çekeceğiniz anda duvar yıkılır , şaşırır kalırsınız babanın ölmeside böyle bir şey. hep başkalarının babalarının ölmediğini anladığım an. silme kalsın numarası

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah sabır versin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Silmelisin görmemen daha iyi olacaktır senin için

0|0
    0|0
  • Allah rahmet etsin kardeşim. hayat devam ediyor senin için demesi kolay biliyorum ama sabırlı olmaya çalış ve rehberden sil.

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun... ya sanki onu silerse gerçekten ölücek. Her aradığımda atlayıp yanıma gelme ihtimali o zaman yok olucak gibi geliyor

• Anlayabiliyorum. Kendi ellerinle yok edersen o da bilir ve üzülür.. Ona yapılmış bir saygısızlık gibi.

Mümkün olduğunca başka şeylere yönel yavaş yavaş.

• Başınız sağolsun bir kız için babasi cok degerlidir kizlar babalarina asiktir derler. Allah sana dayanma gücü vermiski bukadar guclusun Allah hep yardimcin ve yardimcimiz olsun ins seni baban gibi sevicek birini bulursun. Kendine dikkat et...

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun , sende kendine dikkat et

• Eyvallah Allah razi olsun. üzme kendini desem cok sacma olucak guclu durmaya calis imtihan dunyasi belki laylay lom bir insandin Allah sana ölümun oldugunu bu dunyanin gelip gecici oldugunu hatirlatti. malasef dunya boyle imtihan ama her imtihan sonraki gelicek imtihanlara duvar olmani saglar guclu olmani saglar kolay kolay sarsilmassin olene kadar imtihan Allah yar ve yardimcimiz olsun kimseye tasiyamayacagindan fazla yuk yuklemez rabbim sen gucly vir kızsın seni gormesemde tanimasamda hislerim kuvvetlidir. iyi yerlere gel ins kimseye muhtac olma ins ins ins :) Allaha emanet ol

• Silme, boşver kalsın. Başın sağolsun mekanı cennet olur inşallah :(

0|0
    0|0
  • Benim 15 sene oldu ben bile hala çıkıp gelicek umudu doğuyor bazen içime özellikle ona çok ihtiyacım olduğunda baba hasreti çektiğimde 😞😞😞 allah mekanlarını cennet eylesin 🙏🙏🙏

0|0
    0|0
    • amin , geçmiyor bu acı hiç peki? pişmanlıklarımla yaşıyorum sadece yemin ederim, keşke sarılsaydım , ona onu sevdiğimi söyleseydim

• Eminim söylemişsindir eminim sarılmışsındır bu duygu hep olcaltı zaten hayatına devam etmek zorundasın baban nasıl bir kızı olsun istiyorsa öyle yaşa eminim onlar bizi görüyor unarım bu travmayı en kısa sürede atlatırsın 😞

• Başın sağolsun Allah sabır versin. Tam 1 yıl oldu bende babannemi kaybedeli dün gibi aklımda. zamanla alışmaya çalışıyorsun ama illa bir tarafında o acının izleri kalıyor. Baba apayrı inş toparlarsın kendini kardeşim.

0|0
    0|0
  • saçmalık değil daha çok erken 2 haftada bu kadar ağır bir olayı sindirebimek imkansız gibi bir şey zaten. allah rahmet eylesin daha büyük acı yaşatmasın.

0|0
    0|0
    • Amin, konuşcak halim kalmadı

• Ah be kardeşim :(

0|0
    0|0
    • Babam rahatsızlandığında bende aramaya kalktım onu o yoğun bakımdayken :( Seni anlıyorum Allah sabır versin. Çok zor inan sorun beni çok etkiledi. Ama inançlı insanlarız. Ona layık bir evlat olarak yaşa. İnşallah Allah onu cennetine kabul eder. Hayat bazen çok zor ama lütfen kendini çok üzme.

• Düşünmen yeter, tekrar Allah razı olsun Allah a emanet ol

• Allah senden de razı olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Kıyamam sana ya 😞 Üzülme bitanem. Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...