İslam dini ile ilgili baya suphelrim var zaman zaman dine inanmiyorum aklimda deli sorular nerden baslayacagimi bilmiyorum Kur'anin mealini en son okumayi düşünüyorum beni tatmin eden kaynak oneriniz var mi nerden baslasam

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ilacin bende

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kurani kerimi elbette okumalisin fakat ilk once kurani kerimin tefsirlerini okuman daha yararli. daha cok bizim anlayabilecegimiz dildeler. ayni zamanda tasavvuf edebiyatina yonelirsen mevlana ve sems okursanda suphelerinin gidecegini dusunuyorum. insan tabikide soran sorgulayan bir canlidir. hicbir seye koru korune inanmamalidir. bu da ogrenmekten gecer. okuyup ogrendikten sonra hayata farkli bir acidan bakmaya calis. bizim dinimiz en hosgorulu ve rahatlatici dindir. mesela bana bir yaraticinin oldugu dusuncesi cok buyuk rahatlik verir. yalniz sunuda soylemeliyim inanc soyut bir seydir elde tutamazsin olcemezsin, sadece inanman gerekir. ve okuyup ogrendikten sonra bazi supheler allah korusun insani dinden cikarir cunku sen artik bazi seyleri biliyorsun bunlardan sorumlusun hala supheye dusmek allahin varligine ve birligine inanmamaktir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dr. zakir naik.
    Youtube a bu adamin ismini yaz, o baya bir cevab veriyirdu. (Cevirili videilari var, neden islamin dogru din oldugunu falanda kanitliyor)

0|0
    0|0
  • Ahmet Hulusi gençlere yönelik meali var. İmanın henüz tam değil demekki

0|0
    0|0
  • Yarın bana yaz senin konuşalım berfin

0|0
    0|0
  • Kuran ı Kerim den başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu tarz şüphelerin seni rahatsız etmesi gayet normal.. şeytan Müslümanları dinden uzaklaştırmaya and içtiği üzere bu tarz vesvese dediğimiz zihnimizde gelgitler oluşturan düşüncelere bize yaklasabiliyor. . İnşaallah kanmayacagiz.. böyle bir durum yaşadığınız Da öncelikle şehadet getirin.. inançlı bir insansıniz elhamdulilah

0|0
    0|0
  • herkesin aklina takilan seyler ben 2 sene önce agnostiktim simdi muluman oldum 2 seneden beri evriminden tut metafizigine kadar bir suru arastirma yaptim ciddiyim cok kitap okudum. Sonunda dusuncelerim netlesti Kuran'ın mealini okurken tefsiriyle beraber oku çünkü arapça dilinde 1000 den fazla kelimenin türkçe karşılığı yok. eger aklina takilan sorular varsa mesaj atabilirsin her zaman yardimci olurum :)

0|0
    0|0
  • caner taslamanın kitaplarına, videolarına göz at

0|0
    0|0
Yükleniyor...