Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim siz bir sorum var nisanlim uzman cavus hakkaride gorev yapiyo yakin zamanda?

Dugun yapicaz ceyizlerimi oraya götürcem sizce yeni mobilyalar almalimiyim benimle ayni durumlari yasayab kisilerden bilgi ve yardim diliyorum umarim beni gorursunuZ? 🖐🏻🖐🏻🖐🏻

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bugün uzman çavuş yani komutanımla bu konuyu konuştuk üstüne oturdu bizde Mardin nusaybindeyiz 😄Öncelikle uzman çavuş her memur gibi göçebe Yaşar devamlı il değiştirir ne tayini çıkar vs. Evdeki eşyaları bence yeni almanıza gerek yok devamlı taşınma derdi olacak yırtılacak çizilecek deforme olacak bence şart görevinden sonra yeni güzel eşyalar almalısınız saygılar

0|0
    0|0
    • Gorusunuz icin tesekkuler ama soyle bir durum var biz tum sark gorevi suresince hakkaride kalacakmisiz 5 yil o yuzden tasima konusunda bir sorun olmaz 😐 Ben yeni evlenecegim icin yeni esyalarim olsun istiyorum bilemedim simdi 🙃

• Tabiki Van Büyükşehir her istediğiniz bulabilirsiniz hayırlısı olsun

• Teşekkür ederim sagolun

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende benzer durumdayım eşyalı kiralık evler bulun bence mobilya falan alma çok sıkıntılı oluyor yazık edersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...