Annesine katlanamayan var mı?

Ben bazen cidden katlanamıyorum. Bir öyle bir böyle. Bir hali bir halini tutmuyor. Sinir hastası gini bir şey ama teşhis konulmadı tabi. Söyleyince kendisi kabul etmez çünkü. Bazen bana, sadece bana da değil hepimize kavga esnasında falan sanki evlatları değil de sınıfta uyuz olduğu arkadaşı gibi davranıyor. On sekiz yaşında ergen kız gibi. Bazen ondan daha olgun olduğumu düşünüyorum. Ne kadar sakin karşılamaya çalışsam da bazen çıldırıyorum ve ben gerçekten çok acımasız cümleler kurabiliyorum. Bunları da bana karşı kullanıyor tabi. Dediğini demedim, demediğini dedim diyor. Cidden bazen çıldırtabiliyor insanı ve klasik anne diyeceksiniz ama kavga bitse de konuşması gerçek manada 2 saat sürüyor ve o süreçte söylediği sözler yüzünden kavga maalesef tekrar başlıyor. Ağıza alınmayacak çirkince hakaretler, acındırmalar ve çingene gibi ciyak ciyak bağırmalar cabası İnsanın kendi annesi hakkında böyle konuması garip biliyorum ama fikirlerinizi almak istiyorum.

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• anneler bazen böyle olabiliyor.. yaşlandıkça çocuklaşabiliyorlar.. ya da bazı sorunları varsa psikolojik vs , böyle davranışlara bürünebilir insan.. Seni karnında taşıyıp emziren, altını temizleyen ve bugünlere getiren insandır sonuçta.. İsteyerek yapmıyor.. Sorunlarını sana yansıtıyor sadece.. Elinden geldiğinde sakin olmaya çalış.. Bazen insan çıldırma noktasına gelebilir ve belki evet kötü kelimeler sarfediyorsundur.. Ama onun da bir insan oldğunu ve sorunları olabileceğini unutma.. Anne sana hakaret bile etse, başına bir şey gelse dünyayı yine o yıkar.. herkes vah vah derken.. Bunu unutma.. Mümkün olduğunca alttan almaya çalış.. Gün gelir toprağını öpersin , bunu unutma.. Yarın birgün evlenip gittiğinde, o annedir yine kızım diye seni özleyecek olan.. ziyarete gittikçe mutlu olacak olan.. Bunları gözardı etme sen yine.. Annelerin çoğu dır dır eder.. Bazen abartır.. Olabilir.. Annemdir deyip mümkün olduğunca kötü davranmamaya çalış.. ya da kulaklıklarını tak film izle vs vs.. Bir gün ölüp gittiklerinde çok pişman olursun.. Keşke yanımda olsa da, nefes alsa, bana bas bas bağırsa, sabaha kadar söylense, ama sesi kulaklarımda olsun dersin.. O yüzden.. sakin ol ablacım sen..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nr yaparsa yapsın gınlunu alıp hos tutman gerek. Allah bunu emredıyor. onun kotu bır davranıs sergılemesı sende onun hakkı olmadıgı anlamına gelmez.. bırde bayanlar o yasta sınırsel olarak yıpranmalar yasayabılıyorlar dogum yapmıs buyutmus yetıstrmıs koca kahrı cekmıs kolaymı. sende onu anla bıraz. o kotu bırsey soylerse alttan al. elınden geldıgınce. ınan benım annem de oyle ama gonlunun bana kırgın olmasına dayanamam. alttan alıyorum elımden geldıgınce. yapacak bırsey yok canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İki seçenek vardir ya onun telinde gidersin onun istediği gibi olursun ya da mümkün oldukça uzak durmaya çalışırsın

0|0
    0|0
  • bazen :D dfdf

0|0
    0|0
  • Aman ne olursa olsun anadir valla ben ne derse boyun bukuyom öyle olmak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben annemle 2 gundur konusmuyorum kusuz.. Annem bana resmen trip atiyo ya

0|0
    0|0
  • Yaşadıklarımı okudum :) ben tartisma ak için artık susuyorum kavga çıkmıyor sorun yok

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız. Allah sabır versin çok beterini gördüm, öz anne olunca daha ağır oluyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...