Sinirlerim çok bozuk. Sizce ne yapayım? Ders falan da çalışmam gerekiyor?

2 gün önce tanıştığım biri vardı. Dün buluştuk ve benimle yatmak istediğini inkar etti. İyi insan rolünü oynadı ilk baş. Hiç anlamıyorum yani. Buluştuğumuzda elimi tuttu senden hoşlanıyorum dedi. Ve bana yaz dedi ben yazmadım onun yazmasını bekledim. Bir de biz internetten tanıştık. Sürekli ortak olduğumuz siteyi silip silmediğimi sordu bana. Ve hani anlamıyorum. Bugün de ''senle olamam çünkü sınavların falan var ve seni ben hep görmek istiyecem sarılmak isteyecem göremicem sürekli canım yanacak'' falan diyordu. Bunlar bence bahane. Ve beni göremeynce başkalarına bakacağını itraf etti. Ben de telefonu hemen kapattım aradı ve git hayatımdan dedim ona yani ben ona bye bye dedim.Çok sinirliyim. Ve ona güvenmeye çalışıyordum.3 defa aradı git dedim. O da peki gidiyorum dedi. Bir de buluştuğumuz zaman arkadaşını falan çağırmıştı tam giderken. Barda çalışıyor arkadaşı da onun ev arkadaşı Doruk ismi.Çok sinirliyim şu an sizce ne yapmalıyım? Sİzce kim kaybetti? Bir de buluşmadan önce ayaklarım geri geri gidiyordu. Ve hep içimde bir sıkıntı vardı.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• O kaybetti tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tipik ergen kavgası

0|0
    0|0
  • yat zibar bebe

0|0
    0|0
  • İnsanları seçmek bu kadar mı zor nerden buluyorsunuz böyle öküzleri merak ediyorum valla...

0|0
    0|0
  • Bence dogrusunu yapmışsın o kaybetmiş ve sanırım amacı sadece seninle yatmakmış

0|0
    0|0
  • Bence kaybeden yok nötr

0|0
    0|0
  • seni düşünmeyeni sen niye düşünürsünki

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...