Sorum kavgadan anlayanlara çok tuhaf oluyorum?

Çok rahat dövebilecegim biri olsa bile. bir tuhaf oluyorum. Ne oluyor derseniz mesala bugü n okulda kavga edicektim ama korkuyorum korkmadigimada eminim. Birden durduk yere vucudum titriyor kalbim güm güm oluyor ama nasil atiyor ellerim ayaklarim titriyor ama korkmuyorum vuduxuma söz gecmiyor. Sanki ziplasam. havaya ucucam ve dayak yerken bile yedigim hic bir yumrugu hissetmiom sanki dokunuyorlar gibi bunu nasil atlaticam.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bak şöyle diyim bugüne kadar yaşadıklarımı felan anlatıp yormayım seni ilk baştaki kavga başı iki tarafda korkar ama kavgaya girdiğinde öyle mi tutmayın beni olur yani baştaki olay adrenalin patlaması kavga başlayınca korkundan eser kalmaz benden de tavsiye korkunu belli etme karşındaki de korkuyor zaten ölümüne dal biz böyle büyüdük :)

0|0
    0|0
    • Yk ben. Çok kavga ettim hep ayni

• Kavga baslayinca düsünuym bir taraftan kavga ediyom bir taraftanda kendi kendime icimden. Konusuyorum

• bilmem değişik kendi içinde kendini yen önce

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Heyecan adrenalin patlaması o hışımla girersen kolay kolay dayak yemezsin. Aynısı bende de oluyordu sonra dan geçiyor. Artık kavgalara daha sakin giriyorsun.

0|0
    0|0
    • Aynen ya hic dayak yemedim ama tuhaf durmuyorki kac kere kavga ettim ben

• aynı şey bendede var sanki vücut kitliyor kendini titriyon kalbini tutuyorsun kalıyorsun konuşamıyorsun

0|0
    0|0
    • Aynen ya ama korku 0

• öylede işte bende anlamıyorum sonra kendimi güçsüz aciz hissediyorum

• Ben hiç öyle hissetmedim dayak yemeyi asla yediremem kendime hep güvenirim

• Kardeş antremanlara bize öğretilen ilk şey kendini kontrol etmekti o anda vücudun seni kontrol etmesine izin verme heyecandan oluyo bunlar

0|0
    0|0
    • Durmuyor vallaha ya hakim olunmuyor elimi saniyede kac kere kapatip aciyom

• tamam yarin edicem saten

• Kavgamı var yarın

Yükleniyor...