Çocuk olmadan evlilik olmazmı? çocuk yapmak istemiyorum?

evlenmeyi istiyorum bir hayat arkadaşım olsunda istiyorum lakin 1 tane bile çocuk yapmak istemiyorum hele bu ülkede hayatta olmaz ülkenin geleceği karanlık " gaybı bitek tanrı bilir" demeyin lütfen ne olacağını şimdidien göremiyorsanız konuşmayın bile... bide şöyle bir olay zaten seni seven güvenecek sevdiğin birini bulmak zor bide bunu sorun edermi diye mi endişe edicem...

1|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• vala çok haklısın dediklerinde.. düşün bir vakıf bile erkek öğrencilere tecavüz ediyorsa zaten diyecek bir şey yok ülkemizde.. ve araştırılsın denilince mecliste hükümet araştırılmasın dedi ve önerge kapatıldı cinsel istismar önergesi

1|0
    0|0
  • cocuk mantikli degil zaten

1|0
    0|0
  • Bende bu düşünceler yüzünden kötü gözle bakılıyorum. Şart mı sanki..

0|0
    0|0
  • Bende istemiyorum yalnız degilmisim demekki bunu öğrendim

1|0
    0|0
  • Mutlaka senin gibi düşünen birileri vardır ama ben çocuksuz evliliği sağlıklı ve huzurlu bulmuyorum. Baksana şunlarin tatlıligina :))

m.sabah.com.tr/.../hepsi-ayri-bir-dunya

0|0
    0|0
    • tatlı diye çocuk yapacaksan hiç bulaşma bile

• ... olmalı *

• bu yalnızca size empoze edilmiş fikirler toplumun size pompaladığı bir düşünce çocuğun mesuliyeti düşündüğünüzden daha büyük sağlam psikoloji ister haybeye cortlatıp sokağa atmayın çocukları bildiğin anadolulu kafası sizinki bu yüzden espri yapıyoruz anadoluyu toptan göl yapsak türkiye daha güzel olur diye bu kaafyla bizden bir b*k olmaz

• Çocuk istemeyen biri ile evlenmem.

0|0
    0|0
  • Onu önceden konuşursan sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • bende evlenmek istemiyorum ama cocuk yapmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben evlenmek de istemihorum çocuk da

0|0
    0|0
  • çocuk yapmak istememk nasıl bir duygu ya ben çözemiyorum insnaları

0|0
    0|0
  • Aynı zihniyetteyiz. Kimisi eder kimisi etmez iste.

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kişiyle bunu kararlaştırabilirsiniz eğer onunda böyle bir bakış açısı varsa

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte. Keşke senin gibisi olsa. Ben de çocuk istedikleri için evlenemiyorum

0|0
    0|0
  • bir süreye kadar yapma bence

0|0
    0|0
  • Dogada her canlı neslini devam ettiri zayıflar yok olur

0|0
    0|0
  • hayatını yaşayacaksın çocuk enson plan :)

0|0
    0|0
  • Cocuk ailenin mutlulugudur senin düşüncene göre ölümü hatırla uyuyamazsın.

0|0
    0|0
    • bu sadece toplumun e poze ettiği bir düşünce çocuk olmazsa mutlu olunmaz diye birşey yok

• Sen bir evlen göreyim seni istiyo musun istemiyon mu? Cevrede dostların kızı oğlu ile sevip ilgilenirken bakarsın. Kaldı ki belli yaştan sonra cocuk olmuyor tüp bebek için yollarda dolanırsun. Dünya kötü olsada korkarak yasamak olmaz.

• çcocuksuz evmi olur sen bence zevkine rahatına düşkünsün

0|0
    0|0
    • yav hehe doğur çocuk g. tün yiyiosa bu ülkede

• tuturmuş bu ülke diyorsun neyden korkuyorsun her yerde tecavüz terör var medeni dedğin ülke dün patladı tecavüzler aldı başını gidiyor oradada İskandinavya ülkelerini gösteriyrolar hzuur diye orası daha berbat ordada kaldım. ülke sorununa göre cocuk yapmayacaksalar insan kalmaması lazımdı dünyada.:D şart değil ama gerçekci sebepler olmalı diye düşünür kocan olacak kişide

• tabi soyumuz tükeniyor zaten insanık olarak ! ayrıca anladım seni klasik türk kafasındasın sen mantığını düzgün yürütemeyen cinsten... ayrıca tabii canııım tecavüzcü tacizci olmayan terör olmayan ülke ükemidirki yaşanır mıki orda (!) hele heleki %60 'ı i aptal bir ülke süper bir ülke çocuk doğurmak için

• Herkes bir tane olsun çocuk ister

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Her evlilikte cocuk saydi insan sayisindan nefes alamazdik ☺ demek ki oluymus

1|0
    0|0
  • Çocuk istemiyorsan yapmazsın senin hayatın sen isteğin.😌

1|0
    0|0
  • Bende istemiyorum çocuk lakin bir tane yaparım

0|0
    0|0
  • Eğer sen çocuk istemiyorsan, geleceğini kurabilmek için çocuk istemeyen bir adamı bulmalısın.

0|0
    0|0
  • bende cocuk istemiyorum o yuzden de evlenmek istemiyorum cunku evlenirsem kocam falan ister ha sade isterler bir cogu bakımıyla falan ilgilenmiyor bile genelde sekilde cocugum var o kadar

0|0
    0|0
  • Ülkenin geleceği karanlık diye çocuk yapmak istemeyen o kadar arkadaşları varmış annemin, vardı da. Hepsinin çocukları çok tatlı bilir misin

0|0
    0|0
  • Haklısın ama bence çocuklar bebekler olmadan da dünya çekilmiyor... bu kirli dünyada en masumları onlar çünkü ve neslin devamıda gerekli

0|0
    0|0
  • Kocan cocuk isterse ne olacak bence sen evlenme

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce ben de öyle düşünüyordum ama evlendikten sonra senden sonra evlenen arkadaşlarının çocuk sahibi olduklarını görünce fikirlerin tamamen değişiyor emin ol ;)

0|0
    0|0
    • o an özeniyorsun tabi tatlış tatlış çocuklara fakat emşn ol sonra onlar sana özenicek

• olur bence boşver

0|0
    0|0
  • Yoo. Kendin gibi düşünen birini bulabilirsin bence.

0|0
    0|0
  • İstemeyebilirsin yahu neden illaha olsun. Ama evlat edinmekte hoştur

0|0
    0|0
  • aynen ya ben de evlatlık istiyorum.

0|0
    0|0
    • evlatlık da istemem

• ben de senin gibi hiç istemiyordum ama evlatlık almayı bir hayat kurtarmak olarak gördüğüm için ileride doğduğuna pişman olacak bir insanın hayatını güzelleştirmenin çok mutlu edeceğini düşünüyorum. ama sen bilirsin inş istediğin insanla karşılaşırsın

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...