18 yıl babanızı gormeseniz ve 18 yıldan sonra sizinle konuşmak isterse ne yaparsınız?

Konuşmak istemiyorum ama bigun pişman olur muyum diye de düşünüyorum kafam çok karışık 😏😞

0|1
22|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Konusmazsan ondan ne farkın kalır ki?

öfkene yenik düşme, babadir de saygini koru sen evlatligini yap boşver gerisini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Konuşurum

1|0
    0|0
  • İki sene sonra gede 20 yapalım şu işi derim

1|0
    0|0
  • ben aile bireylerinin ne yaparlarsa yapsınlar çok degerli olduguna inanırım. 18 yıl görüşmemiş evet ama hatasını anlamış ve görüşmek istemiş ( 18 yıl olduysa yaşlanmıştır) yani tek ayagı çukurda hisseden tüm bireyler yanlışlarını düzeltmek isterler belkide bu bir fırsattır. iyi değerlendir.

1|0
    0|0
  • öylesine konuşurum sallamam

1|0
    0|0
  • Konusutum

1|0
    0|0
  • Zor bir durum

1|0
    0|0
  • Bence hic bir sey baba ve anenne gibi olamaz tabikide muhakkak bir gun pismanlk duygusu yasarsn o zamanda tabi is isten gecmese

1|0
    0|0
  • Ben konuşurdum

1|0
    0|0
  • Hayır neden konuşayım

1|0
    0|0
  • İlerde pişman olacağımdan konuşurdum..

1|0
    0|0
  • aaa babam varmışya la benim derdim

1|0
    0|0
  • bırak o babadan ne hayır gelir

1|0
    0|0
  • Ben 6 sene hiç görmedim.6sene sonunda senede 1 ya da 2 defa görüşüyoruz. Artık yetişkin bir kadınsın. Kendi hayatında belirli bir düzenin vardır. Asıl düşünmen gereken konu çok sevip istemesende babanın yanında olmak isteyip istememesi daha önemli.

0|0
    0|0
  • 1 2 konuşurum nedenlerini öğrenirim kafama yatmazsa görüşmem bir daha

1|0
    0|0
  • mesafeli ol kırmamaya çalış sözünü kesmeden dinle not al daha sonra erafından araştır söyledikleriyle yaşadıkları örtüşüyormu

0|0
    0|0
  • Konuş bence büyüklük sende kalsınana baba dduası önemlidirbi bbakmışsın huzur bulursun

1|0
    0|0
  • Dinlemem :D :D

0|0
    0|0
  • Neden simdi anlatsana biraz 😂

0|0
    0|0
  • çok tuhaf bişey buu

0|0
    0|0
  • konuş, pişmanlığın çok daha büyük olur ileride... baba candır çınar ağacıdır. meyve vermese de, gölgesi yeter...

0|0
    0|0
  • Babadır sonuçda otur konuş bir sor neden bugüne kadar yoktun de içini dök mantıgına yatarsa herşeyi yoluna koymayı düşün mantıgına yatmasada ilerde neden konuşmadım diye kafana vurmasın konuştum ikna olmadım dersin

0|0
    0|0
  • Neden görmediğime baglı.

0|0
    0|0
  • kendince sebepleri vardır adamın. tabiki konusacaksın

0|0
    0|0
  • Zenginse çatur çutur parasını yerim

0|0
    0|0
  • bence konuş çünkü...

0|0
    0|0
  • dikkatli olurum,

0|0
    0|0
  • 18 yıldır niçin görüşemediğimize bağlı

0|0
    0|0
  • Konuş sonuçta baban derdini anlat ve istersen daha sonra konuşmazsınn...

0|0
    0|0
  • Konusmam

0|0
    0|0
  • 18 yıl sonra goruselim derim

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• Bence gorusmelisin. Sonrasinda pisman olabilirsin. Herkes ne olursa olsun bir sansi hak eder. Ve emin ol biz kizlar babalarimizi ne yaparlarsa yapsinlar cok kolay affediyoruz. Bence konusmak istiyorsun zaten. Sadece kirginsin. Belki birazda kizgin..

1|0
    0|0
  • Konuş canım,, konuşmak istememekte de haklısın ama,, ilerde senin de evladin olacak o yondende bak ve bu görüşmeyi yap,,

1|0
    0|0
  • Bir kez olsun görüş bence.
    Zaten tanımadığınız için birbirinizi tekrarı gelmez diye düşünüyorum.
    Tecrübeyle sabit.
    En azından ilerde keşke demezsin.

1|0
    0|0
  • Baba sevgisi çok güzel bir duygu çok şükür benim babam yanımdaydı ama eğer bu durumu yaşasaydım sanırımm çok kızgın olurdum bu zamana kadar nerdeeydin diye ama bir babam oldugunu dusununce de hemencik atlardım boynuna

1|0
    0|0
  • Gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Olursun canım tabiki yarın birgun ona bisey olsa en cok senin canin yanar onun kanindan onun canindansin sonucta atan

1|0
    0|0
  • Konuşmam sanırım

1|0
    0|0
  • Konuşmam

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey kaybetmem konuşurum.

0|0
    0|0
  • konuş sonra ona birşey olursa zoruna gider örnekleri çok var çünkü

1|0
    0|0
  • bir konuş için rahatlasin en azından derdi neymiş öğrenirsin ama hiç bir bahane18 yıllık bir baba boşluğunu affettirmez bendede aynı durum var bu saatten sonra olsa ne olmasa ne diyorum.

1|0
    0|0
  • Sebebini ogrenmek icin gorusmeye giderim

1|0
    0|0
  • Konuş

1|0
    0|0
  • Konuşurum ama tepkimi belli ederim de hatta şimdiye kadar niye gelmedin falan derim. Lafımı esirgemem ama konuşurum da konuşmalısın da evet doğru düşünüyosun pişman olursun. Düşünsene bir ölümlü dünyadayız. Baban bir gün olabilir. O yüzden bu vebali alma ve konuş

0|0
    0|0
  • Neden 18 yıl beklediğini merak ettiğim için kabul ederdim sanırım.

0|0
    0|0
  • Konuş içinde kalmasin

1|0
    0|0
  • 18 yıl boyunca nerede olduğunu, aklının daha yeni mi geldiğini sorarım. Konuşmam. Ama sen kendi kalbinin dediğini dinle. Böyle başka insanların görüşleriyle hareket etme. Sonuçta kararlarını ve yaşanmışlıklarını en çok sen iyi bilebilirsin. Babanın olmasını çok isteyip, baban yüzünden çok üzüldüğün falan olduysa yüzleşmek için git. Belki düzgün bir açıklaması vardır. Kaybettiğiniz yılları toparlamaya falan çalışırsınız.

0|0
    0|0
  • konuşmazdım

0|0
    0|0
  • Görüşmelisin bence :)

0|0
    0|0
  • Baba sonucta. Konus bence.

0|0
    0|0
  • amina korum