Kapat

Karşı cinsle ev arkadaşı olur muydunuz? Zorunlu olsa da olmasa da?

Ev arkadaşı olarak karşı cinsle yaşayabilir miydiniz? Daha önce böyle bir şey yaşadınız mı ya da düşünür müsünüz?

0|1
15|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• olur ve evin tüm işlerini ona kitlerdim :D :D ohhh... gel keyfim gel modunda takılırdım evde :D :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• sevgilimle olabilirim sadece

0|0
    0|0
  • Olunur

0|0
    0|0
  • Maleseff. Ben zaten cok titizim ben kimseyi cekemem kimse de beni cekmez ;)

0|0
    0|0
  • Kizlarla arkadaş olamiyorum zaten eğer ev arkadaşım da bir kız olursa saçını başını yolup eline veririm de erkeklerle daha iyi anlasiyorum cok eglenceli olur bence

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
    • Erkek sonuçta, doğasında var kadınlara olan zaafı. Aynı çatı altında kendine her ne kadar hakim olmaya çalışsa da iyi bir fikir olacağını düşünmüyorum. Normal arkadaşlıklar evet ama aynı çatının altında hayır.

• Olamam.

0|0
    0|0
  • kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Yaşarım tabiki de neden olmasın

0|0
    0|0
    • hiç yaşadın mı öyle bişey peki ya da böyle bir teklifte bulunan oldu mu?

• Hayır hiç yaşamadım, evet teklifte bulunan olmuştu

• Karşi cinsle ev arkadasi degil ama gecekondu arkadasi olmak isterdim

1|0
    0|0
  • olmam atesle barut misali

0|0
    0|0
    • Kendine güvenemediğinden mi karşındakine güvensizlikten mi?

• Yaşamam.

0|0
    0|0
  • Olcak bişey değil fakat ne yazıkki baya bir çoğaldı ateşle barut yan yana durmaz

0|0
    0|0
    • neden durmasın

• öyle bişey demedim ama olmuyacağı anlamınada gelmez aynı evde sonucta ailenden biri değil eşin değil

• anlaştığın biriyle sıkıntı olmaz herhalde

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• Yaşadım ama yurt dışında, iyi bir tecrübe değildi açıkçası :D çok çirkef kızlara denk geldik

0|1
    0|0
  • Asla olmam.

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • asla, sapık falan çıkar allah muhafaza :p Çok iyi tanıdığım güvendiğim hercinsle ev arkadaşı olurum niye olmayalım ki.

0|0
    0|0
  • Yaşarım niye yasamiyim ama şöyle bir durum var ben öğrenci değilim ee kendi evimiz var iyi kötü sonra ailem henüz hayattayken onlarla birlikteyim o yüzden yasamıyorum..

0|0
    0|0
  • her bekar evine bir abla anne sertliği estirecek bir bayan lazım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Olmam. Net

0|0
    0|0
  • Karşı cinsle ev arkadaşı olunca evlenmiş oluyosun. Gerisi delikanlı adamı bozar.

0|0
    0|0
  • olunmayacak ne var :)

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz normal erkek arkadasim gibi davranirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...