Bugun tanimadigim bir adam benimle konusmaya calisti amaci neydi sizce?

Arkadaslar bugun okula giderken durakta yanimda bir adam duruyordu birden benimle sohbet etmeye basladi. Uzun boylu 185 kadat guzel giyimliydi yuzu de fena degildi ama benden en az 12 yas buyuktu ben 18'im. Iste dedi ne okuyorsun, nerede okuyorsun bilmem ne ben de simdi kezolugun luzumu yok zaten bir daha gormeyecegim diye konustum oyle ama ustun koru kisa cevaplar verdim ama adam surekli surekli konusuyordu sonra diger taraftan bindim ben uzaklasmak icin neyse sonra okula gittim zaten sadece sinav vardi 40 dk sonra ciktim donuyorum eve bir de ev baya uzak 1 bucuk saat kadar, yurudum 15 20 dk sonra bir baktim adam orda baska bir durak hem de. Bakti bana ama kafami egip gectim geldim eve. Ama buna ben üni adini bolumu kacinci sinif oldugumu felan soyledim bisey gelmesin basima ya kotu mu yaptim bir de amaci ne olabilirdi ki siz boyle bir sey yaptiniz mi hic ya da size yapildi mi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• tebrikler, başına bir sapık kazandın..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hemen kötü düşünmeyelim bence, ama dikkat et yine de bir daha özel bilgilerini söylemezsin

1|0
    0|0
    • Ya şu an çok pişmanım ama adam görmüş gecirmiş belli ki, ben nasil oldugunu anlamadan agzimdan aldi butun bilgilerimi.. Malligim tuttu ya :( :( Tesekkurler yorum icin..

• Bırak isterse kezo desinler senin güvenliğinden önemli mi? Hem tanımadığın Ada'm ne derse desin

• Haklisin aslinda

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• sanmıyorum adamı 2. defa görünce seninle konuşmaya veya bir tebessüm falan etti mi

0|0
    0|0
    • Hayir sadece bakti ama her gun 100bin kisi geciyor oradan biyle bir tesaduf olabilir mi ya

• imkansız değil sonuçta

• O adam tehlikeli olabilir organ mafyasi falan hatta pezzeveng bile olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...