Çok şey mi istiyorum?

Bakın şu an psikolojik olarak çökük bir durumdayım. Kişisel bakımı bile bıraktım. Neden mi çünkü ben çirkin biriyim. Çirkin yoktur bakımsız vardır demeyin yalan güzeller ve diğerleri vardır kısa ve net.
Bunu inkar eden kişi ya yalan söylüyordur ya da güzeldir. Vücudumu kendimi tipimi sevmediğim için ilk önce sizin dediğiniz gibi '' bakım '' ı yapmaya çalıştım. mesela yüzümden başladım önce. ne yaparsam yapıyım istediğim gibi olmuyordu bakımı yaptım en fazla 1 saat sonra eski haline dönüyordu yüzüm. sonra beni rahatsız ettiği için vücudumdaki kılları aldım. bodygroom denilen başlıklı makineyle bu işler için üretilmiş bişey. aldım ama aldıktan sonra elime sakal gibi batmaya başladı ve daha kötü uzadı çok sert ve fazla çıktı bunu bacaklarıma kasıklarıma kadar ve kollarıma omzuma kadar yaptım çünkü çok kötü bir görüntü oluşuyordu kesince çok güzel oldu ama geçici bişeydi oda dediğim gibi sakal gibi oldu ve uzadıkça daha sert ve fazla çıktı kıllar. Şimdi iyice kötü oldu bende paraya kıydım epilatör aldım. kolları almayı başardım bacaklarımın da yarısını dize kadar aldım. diz üstünü alamadım. Şimdi vücudumdaki tüylerden öyle rahatsızım ki. belkide bu kadar çok olmasa dokunmazdım bile beni rahatsız etmezdi. ama çok kötü bir görüntüsü ve rahatsız ediyordu beni birşeyler yapmam lazımdı yaz ayları benim için işkence gibi geçiyordu kapri şort giyip dışarı çıkamıyordum. arkadaşlarım havuza çağırınca gidemiyordum.
Belki küçük bir sorun kıl. ama çok fazla etkiliyor psikolojiyi bile özgüveni yerle bir ediyor. Tipe gelirsek belki yakışıklı birisi olsaydım bunları yapmazdım bile yani tamamen tipide geçtim iyi bir vücudum yüzüm olsaydı şimdiki vücudum değilde istediğim gibi olsaydı bunu mükemmel bişey istediğim için demiyorum ki istemiyorum zaten sadece bu kadar şey fazla geldi bana çok mu şey istedim neden böyle oldu neden

Güncellemeler:
Tek istediğim iyi bir vücut kılsız da olmak istemem olsun ama normal düzeyde. tip olarak da keşke böyle olmasaydım bu benim elimde olan bişey değil ama etkilyor işte belki başka bir şekilde olsa hayatım bile değiştirebilirdi. bizi biz yapan seçimlerimizdir ve ben bu yüzden çok kötü seçimler yapmak zorunda kaldım.
güncel.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu kadar uzun yazdıgına göre cok sey
    Okumadım bu arada asdf

0|1
    0|0
  • Okudum ama verecek bir cevap yok. Sadece dert yanmışsın sen. Vücut diyorsan spor yap diyebilirim...

0|0
    0|0
  • bu yazıya göre evet kanka xdxd

0|0
    0|0
Yükleniyor...