Heyecanımı paylaşmak istedim. Yarın bebeğimin cinsiyetini öğrencem. Sizce kız mı erkek mi?

Aylardır beklenen an geldi. İnatçı doktorum 4 ay bitmeden söylemem dedi. Öncelikle sağlıklı olmasını isterim ama erkek olursa daha çok sevincem gibime geliyo.

• Kız bence
    25% (9)8% (1)20% (10)Oy Ver
  • Erkek bence
    33% (12)38% (5)35% (17)Oy Ver
  • Kız ama ben erkek isterdim
    6% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
  • Erkek ama ben kız isterdim
    0% (0)23% (3)6% (3)Oy Ver
  • Hiç bir fikir yürütemiyorum
    36% (13)31% (4)35% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Paşam geliyo tosunum geliyo erkeğim geliyo yaa 😀

1|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Dur bakıyım aha orda bir p*pi gördüm vallaha erkek bu :P şaka bir yana sağlıklı olsun gerisi mühim değil :)

0|0
    0|0
  • Ortada kalmasın da, sağlıklı bir cinsiyete sahip olsun yeter. Erkek doğup, kadınlaşmaya çalışmasın, kadın doğup, erkekleşmeye çalışmasın kafi.

0|0
    0|0
  • Ye tatlıyı getir atlıyı :D Ye ekşiyi getir ayşeyi :D demişler artık sen canın en çok hangisini çekiyorsa ona göre karar ver :D :D Sağlıkla doğsun , Hayırlı evlat olsun , Analı babalı büyütsün , Sizede saygılı hürmetkar olsun inşaallah :D

0|0
    0|0
    • Doktor inatçı değil aslında 4 ay geçtiğinde çocuğu aldıramıyorsun. Onlarda herkesi tanıyamadığından korkuyorlar söylemeye.

• Amin teşekkürler

• Saglikli olsun, vatanına milletine Ailesine yararlı bir fert olsunda. Cinksiyeti fark etmez.

0|0
    0|0
  • Kiz cocugu sterim olsun

0|0
    0|0
  • Ne biliyim

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün sağlıklı olsun mutlu olucağı bir işi olsun en önemlisi de kendi düşüncelerinin mutlak doğru olduğunu diretmesin yeni şeyler öğrenmeye açık olsun kimseye bilerek unutamıyacağı şekilde zarar vermesin.

0|0
    0|0
    • Amin çok güzel şeyler söyledin ya sağol

• amin evvela iyi insan olsun sonra da sağlıklı olsun gerisi bir şekilde toparlar gider.

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun diyeceğim canım :)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun. Sağlıklı olsun önce bir, sonra cinsiyeti ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Ay maşallah tatlım sağlıklı olsunda allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...