O kadar sinsiyim ki en yakın arkadaşımı bile? (Detayı okuyun lütfen?

Arkadaşlar ben gerçekten çok sinsi ve içten pazarlıklı bir kızım. Şaşırtıcı bir şekilde engel olamıyorum. Her şeyi önceden görüp bir şekilde kendi çıkarım için zemin hazırlıyorum sanırım kurnazlıkta var. Eviriyorum çeviriyorum her şeyden sıyırıyorum. Ortamı kendi lehime çeviriyorum. Hafif söz oyunlarım vardır. Bir şeyi istiyorsam onu alırım kaçarı yok. En yakın arkadaşımın başarılı olmasını istemediğim için hazine değerindeki kitaplarımı (onun isteyeceğini bildiğim için) ona göstermemeye çalışıyorum. Bu basit bir örnekti bundan nasıl kurtulabilirim?

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalatı başarılı ya da senden daha iyi oldugun bu duygun çok fazla artar.
    Her insanın farklı özelliklerinin oldugunu herkesin herşeyde başarı göstermesi gerekmediği ve bunun için diğerlerinden her konuda üstün olmaya çalışmaman gerektiğini idrak etmen gerekir...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Bir insan bunu kendi itiraf ediyorsa , bu yine de iyiye işarettir.
    Nas felak suresi oku. Tövbe et.
    Ama bu kadar samimi bir itiraf
    sanki başka bir insan böyleymişte onu şikayet eder gibi geldi bana

0|0
    0|0
    • hayır aksine kendimim. Ve şikayetçiyim bundan. Sevmiyorum huyumu düzeltmeye çalışıyorum ama olmuyor. Ömrümün sonuna kadar böyle olmak istemiyorum ki. Saf olmak istiyorum ama şeytan gibiyim herşey aklıma geliyor her şey.

• Sonunda anlattın derdini. bak bunu değiştirmek cok kolay kendine hakim oalcaksın aklına o düşünce gelince yapmayacaksın savaşacaksın aklına oyun oynacaksın.!

0|0
    0|0
  • Bu zekayla fazla uzaga gidemezsin. Eninde sonunda yalnız kalmaya mahkumsun. Dost arkadaş kavramlarını iyice ögrenmen gerekiyor en iyi tavsiye bu olur sana.

0|0
    0|0
  • Sen normalsin. Her kadın böyledir. Bu yüzden lanetlenmişlerdir. Buna engel olduğun gün, peygamberliğini ilan edersin zaten...

0|0
    0|0
  • Vay sinsi seni

0|0
    0|0
  • akape saflarına katıl

0|0
    0|0
  • Aynı zamanda da bencilsin. Bu içinde bulunduğun durum hoş değil herkese karşı uygulamamalisin

0|0
    0|0
  • Can çıkar huy çıkmaz demişler.

0|0
    0|0
  • Ahlakini guzellestir. Buda sünnet ve Kur'an okumakla olur. Namaz kil. Allah (c. c) yi bolca zikret. Dua et. Kalbini yumusar boylelikle bu duygulardan kurtulursun

0|0
    0|0
  • küfür etsem işe yarar mı?

0|0
    0|0
  • Sana asik olmaya basliyorum

0|0
    0|0
  • Bu senin büyüme ortamında varmış demek ki.. Kurnaz bir ailede yetişmişsin veya arkadaşlarından kapmışsındır

0|0
    0|0
  • Senin dermanin bende ;)

0|0
    0|0
  • yoksa sen khajiit ırkından mısın? :D dfdf

0|0
    0|0
  • kendi kendini eleştiren insandan zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Senin dotune pamuk tikayip ustune isemek lazim belki oyle paklanirsin :-D

0|0
    0|0
  • Senin gibilere kisaca kaşar diyorlar

0|0
    0|0
  • ne övmüşün kendini senden bir halt olmaz :D

0|0
    0|0
  • normal insansın işte

0|0
    0|0
  • Pisliksin yani

0|0
    0|0
  • Paylaşman lazım.

0|0
    0|0
  • senden arkadaş olmaz

0|0
    0|0
  • intihar et

0|0
    0|0
  • kurtulamassın genetik bu ; karaktersizsin

0|0
    0|0
  • İslam <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bu bir huy. aslında bu şeklde başarılı da olabilirsin hayatta. ama zamanla bu tehlikeli olabilir bende bir psikologla görüş

0|0
    0|0
  • Boyle yapmayarak. Arkadaslik fedakarlik ister. Benim bir yengem var abartisiz nefes alisini bile hesapliyor. Eger bir cikari menfaati yoksa kilini kipirdatmaz ve cok sinsi. Aslinda kimseyi sevmez ama birini gorunce sanki annesiymis gibi sarilir. Cok yorucu degil mi ya bu?

0|0
    0|0
  • Kendimi gördüm sanki :D

0|0
    0|0
  • ayyyy piiiisssss korkunççç seniii

0|0
    0|0
  • dürüstsün bari bu da bir şey kdsjvn

1|0
    0|0
  • Sen gayet normalsin sinsi insan sinsiyim demez

0|0
    0|0
  • Kurtulamazsın, maalesef ortam insanı bu hale getiriyor düzelmeninde yolu yok.

Dilersen psikolojik tedavi görmeyi dene

0|0
    0|0
  • Bakış açını değiştirerek kurtulabilirsin

0|0
    0|0
  • HAHAHAHAHAHAHHAHA ikizim naber?

0|0
    0|0
  • Bol bol istiğfar çek

0|0
    0|0