Bu Dava Nasıl Sonuçlanır, Sizce?

Arkadaşlar, Giittigidiyordan aldığım bir ürün hakkında yapmış olduğum yorumda ürünü kötülediğim ve mağazayı zarara uğratmaktan satıcı tarafından hakkımda dava açılacakmış. Yani anlamadığım hakim de aldığım ürünün çaput olduğunu görecektir. Haksız mıyım?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir şey olmaz. Sen bir tüketici olarak aldığın ürün hakkında eleştiri yapabilirsin. Korkma. Bende bu sektörün içindeyim, büyük ihtimal gözünü korkutmak için bilgilendirme mesajı veya mail'i atmışlardır veya direkt telefonda söylemişlerdir. Öyle bir şey yapamazlar.

0|0
    0|0
    • Ya korktuğumdan değilde mahkemeler gel gitler sonrası avukat tutma uğraştırıcı olur.

• Herhangi bir hakaret yoktu sadece ürününün çaputtan farkı olmadığı bu ürününün alınmamasını tavsiye ettim.

• Bu senin en doğal hakkın hiç bir şey olmaz içini rahat tut :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Farz edelim ki sen ürünü almadın. Aynı ürünü başka yerde görsün ve satıl aldın ve sonrasında, kötü olduğunun farkına vardın. Kötü olan bir şeye iyi diyemezsin tabiki yorum yapacaksın. Eğer ki o alışveriş mağazasına veyahut sitesine kritiğini yapmana rağmen kızarlarsa, zaten bir halt olmaz o mağazadan. Elinde delil varsa hiç dert etme vallah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• olumsuz sonuçlanır

0|1
    0|0
  • kimse dava açmaz bunun için, saçmalamış satıcı, özellikle yorum silme özelliği varsa korkutarak sildirmek istemiştir..

0|1
    0|0
  • Bu dava da en fazla para cezası yersin.
    Ceza evine girmezsin.

0|0
    0|0
  • ne yazdın ki bu kadar davalık? normalde ürüne fikir belirtmek var ama dava açılanı duymadım.

0|0
    0|0
  • ürün nedir dostum

0|0
    0|0
  • Aldığın bir ürün için mi yorum yaptin

0|0
    0|0
  • S*ktirsin gitsin o amkodugum uckagitci sarlatani adam olsun durust olsun dogru mali satsin sen iyi savunma yap hic birsey olmaz tuketiciyi yaniltmaktan haksiz rekabetten gir kazanirsin.

0|1
    0|0
    • Dostum bende kendisine aynı şekilde çıkıştım...

• O hakkin vardi sonucta kullanabilirdin ama seninde manevi kaybin vardir belki bu durumda mesela onemli bir zamana yetisecekti dogum gunu vs ama fiyasko oldu bunu belirt

• evet ya inan bu konuyu burada açmam iyi oldu kendimi iyi hissettim. Dava, Mahkeme Hakim, Avukat benzeri isimleri duymak insanı rahatsız ediyor. Benim için de ilk ve son olur inşallah.

Yükleniyor...