Bir aptallık yapıp kıllarımı kestim nasıl düzeltirim?

Kısa kesicem, 11-12 yaşlarında hem rahatsız olduğum için hemde sporla uğraştığım için ( yüzme ve futbol ) vücudumdaki tüylerden çok rahatsızdım. o zaman tüydüler şimdi kıl. herneyse bodygroom denen makineyle aldım birkaç kez ama sakal gibi çıkmaya başlamıştı çok sert ve fazla. yıllarca hep geçiştirdim onunla alarak. bacaklarımı kasıklara kadar ve kollarımı omuzlara kadar almak zorunda kaldım. Geçen hafta da epilatör makinesi aldım sırf bunun için 100 liraya. Kollarımı aldım epilatörle zor oldu biraz ama aldım. bacaklarımı da dizlerime kadar alabildim çok acıdı. yukarsını yine bodygroom ( yeni bu eskisi çöpe attım). Arkadaşlar Lazer e gidemem yaşım gereği ve maddi olarak henüz müsait değilim ileride kesin gidicem ama. o güne kadar bunlardan nasıl kurtulabilirim?

Güncellemeler:
Bu beni çok rahatsız ediyor kadın gibi pürüssüz olsun istemiyorum sadece çocukken yaptığım bir aptıllığı düzeltmeye çalışıyorum.
Arkadaşlar belirtiyim yazları benim için işkence gibi. arkadaşlarım rahat rahat kapriler şortlar giyerken ben pantolon giymek istemiyorum a. yav.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sir ağda bandı al.

0|1
    0|0
    • İşe yarar mı bende

• www.google.com.tr/search
      Ben bu png marka kullanıyorum çok memnunum içinden çıkan mendillede işin bittikten sonra sileceksin. Ayrıca apda yaptıktan sonra o bölgeye 1 güb falan su değmesin.

• tamam teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Görende kız sanır olsun ne var

0|1
    0|0
    • ya öyle de çok rahatsızım insanlar ne düşündüğü umrumda değil 7 milyar insan var çokta şeyimde. sadece rahatsız hissediyorum kendimi öyle olunca dışarıda kapri mayo giyince falan

• En basiti ve kolayı ağda ve 1 ay boyunca garanti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...