Fotoğraftaki kız hangi kesimi anlatıyor?

Günümüz türkiyesinde bu tiplerden sıkça var artık. Avrupa özentisi ve sadece rahatını özgürlüğünü düşünen kimseye fayda olmayan sürekli dikkat çekmeye çalışan bir kesmin örneği. Ve git gide çoğalıyorlar geleceğimiz tehlike değil mi?Fotoğraftaki kız hangi kesimi anlatıyor ?

Güncellemeler:
Güncelll.

0|1
9|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tiksiniyorum yemin ederim şöyle tiplerden, ben de görüyorum bazen kızılayda filan, bide merdivene oturuyolar bağıra bağıra sohbet ediyolar mal mal tavırlar.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok doğru şeyler söylüyor.

1|0
    0|0
  • Farklı olma çabası. benimde bazen alışılmamış fikirlerim oluyor kötü birşey değil. Ama bu abartmis ve ozentilige kaçmış.

0|0
    0|0
  • Avrupa ozentiliğiyle ne alakasi var herkesin kendi tarzi

0|0
    0|0
  • Çoğu doğru

0|0
    0|0
  • Bi' tövbe estağfurullah olmuş bunun tipi..

0|0
    0|0
  • Ezık sosyete cakması barbıe :D

0|0
    0|0
  • resimdekiler direk beyni akkoyun olmayan kendini geliştirmeye çalişan bir teeneyci anlatıyor

0|0
    0|0
  • Cogu kisi boyle degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir Chdpli gördüm sanki

1|2
    0|0
  • baran anlattı doğuda çok acı çekmişler askerler köylerini basıp üzerlerine çişlerini yapmış
    pkk barış istiyor bir kere. s. s. s o bombaları barış için patlatıyor barış için masum insanları öldürüyor
    biji biji selo
    dövlet bizi öldüriyir foşik tece
    vışşş biji serok ga kurdi vış vış vış

0|0
    0|0
  • ne alakası var

0|0
    0|0
    • cok alakası var. vatanı düşman bassa umurlarında olmaz bunların

• erkeğin namusu olur demek kötü bişeymi? bide lgbt üyesiyim ülke de umrumda zaten böyle genellemeler yapamazsın

• bişey derdimde sitede kızlar var uygun olmaz :/

0|0
    0|0
  • ibretlik resmen

1|1
    0|0
  • bu tipte olup böyle konuşmayan bin tane arkadaşım var yemin ederim hayatı sizden kaç kat kaliteli yaşayan insanlar böyle konuşanlarda abi boş konuşma yollan diye terslenir hep

0|0
    0|0
  • Amerika

0|0
    0|0
  • incicapsda gördüm zaten bunu ve saçma. Herkes aynı olmadığı gibi her tipi olanda böyle değildir. Kişi istediği gibi takılır başkalarının bir tarafları gerilmesin

0|0
    0|0
  • Çoğu doğru yalnız

0|0
    0|0
  • Hayır. Burası özgür bir ülke değil mi? Eee oda özgür.

0|0
    0|0
  • valla Lezbiyen geldi aklıma ilk görünce

0|0
    0|0
  • yeni mi farkına vardın

0|0
    0|0
  • enkaraaa İzmir eydıııın izdanbuuul hojdır fekat benana '

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • resme bakıp kategorize edenin agzına edeyim kişi tipi bence.. sen çaktın durumu..

0|0
    0|0
  • Her konuda fikri olan ama gerçekte ne istediğini tam olarak bilmeyen, ileride bu görüşlerinin çoğundan vazgeçecek olan, hayata yeni yeni başlayan veyahut hayattan umduğunu bulamayan bir evde kalmış olabilir.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Bu soruyu soran da yandaşları temsil ediyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...