Kapat

Okula gitmek istemiyorum?

çocukça bir sebepten dolayı bu konuyu açmadım okulda beni görmüyorlar bana yanlış yapsalar biri bile özür dilemiyor dışlanıyorum gibi geliyo galiba size öyle ne kadar bağırsam da görmezden geliyorlar sanki sınıfın hayaletiyim arkadaş olmak istediğim biri de yok orada hepsi birbirinden pislik her gün her gece onlara binbir bela okuyorum anlatamayacağım şeyler yapıyorlar zorbalık görüyorum ve bunu görenler ise görmezden geliyorlar umursamamak istesem de insan içinde bir yerde tutuyor onu galiba sessiz kaldığımdan bunca şeyi yaptılar bana bugün birine bağırdım diğer sınıflardan insanlar da gördü sonra beyimi yitirdim sanki ben yanlış yapmıştım hepsi bana bakıyordu okulun en uzak tuvaletine girdim kapattım kapıyı bağırdım istediğim kadar ağlamaya başladım ama üzüntüden değildi sinirden hepsini öldürmek istiyordum pança pinçik etmek sonra eve geldim psikolojim de bir sorun yok arkadaşlar bana doktora görün demeyin ben bunu hocalara anlatmama rağmen inanmadılar yarın da o okula gidersem o suçlayıcı yüzleri görürsem sanmıyorum dayanacağımı buraya sadece içimi dökmeye geldim öylesine dalga geçtiğiniz kişilerin ne kadar acı çektiğini görmeniz için o yüzden küçük te olsa kimseyle uğraşmayın çünkü devamı geliyo siz yapmasanız da başkaları geliyo bu kadar...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Asagilik kompleksin var. Bunu atlatmalisin ilk.

0|0
    0|0
    • Hayır arkadaşım elhamdülillah bir sorunum yok o konuda dışlanıyorum ve zorbalık herkes te bunu görmesine rağmen tepki vermiyor bundan daha açık nasıl anlatabilirim?

Erkekler Ne Diyor 3

• Benide görmezden gelirlerdi hep :/ ama ben son sınıfta tavır takındım herkesi görmezden geldim mesela sınıfta arkadaşlarım yokmuş gibi davrandım sende öyle yap faydasını göreceksin

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum zaten yılın başından beri dışlanmaktan bir şikayetim yok onlara ihtiyacım yok sadece zorbalığa bir çare bulamadım ve artık bağırdım ve ben diğer sınıflarca suçlu olarak gözüktüm bağırdığım kız üzülmüş numarası yapmaya çalıştı waow dedim holywood şov yapıyodu bildiğin kızı dövmeden kaçtım valla ne yapacağımı bilmiyorum seni çok ii anlıyorum kardeş

• evet zaten ben yeterince sabır gösterdim yılın başından beri reelde sessizim zaten öyle bağırınca utanan birisiyim ve ergen gibi gözükürüm diye bağırmam o kadar sabrettim bu sefer taşma şeyiydi artık bağırmam da artık bana bakış açıları değişti yarın yine oraya gitmek istemiyorum

• Bu yollardan bende geçtim ama tek seçeneğin var gitmek zorundasın :(

• Lise kaç?

0|0
    0|0
  • gitme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• DESENEE AYNI DERTTEYİZZ

0|0
    0|0
    • öyle mi allah kimseye göstermesin :/ okul kelimesi bende başka bir anlam ifade ediyo artık

• aynennn bu günde benim bir olayımm vardıı seneye bırakcam ben okulu evlencem

• Hayır lan ne evlenmesi bırakma okulu şu pislikler için ben okulu bile bıraksam evlenmeyi aklımdan beri geçirmem erkeklerden soğudum okul sayesinde ama sakın bırakma başka okula falan transfer ol olabiliyorsan bende öyle yapmayo düşünüyorum ama şuanki sorun yarın ne b*k yicem ben.-.

Yükleniyor...