Okula gitmek istemiyorum?

çocukça bir sebepten dolayı bu konuyu açmadım okulda beni görmüyorlar bana yanlış yapsalar biri bile özür dilemiyor dışlanıyorum gibi geliyo galiba size öyle ne kadar bağırsam da görmezden geliyorlar sanki sınıfın hayaletiyim arkadaş olmak istediğim biri de yok orada hepsi birbirinden pislik her gün her gece onlara binbir bela okuyorum anlatamayacağım şeyler yapıyorlar zorbalık görüyorum ve bunu görenler ise görmezden geliyorlar umursamamak istesem de insan içinde bir yerde tutuyor onu galiba sessiz kaldığımdan bunca şeyi yaptılar bana bugün birine bağırdım diğer sınıflardan insanlar da gördü sonra beyimi yitirdim sanki ben yanlış yapmıştım hepsi bana bakıyordu okulun en uzak tuvaletine girdim kapattım kapıyı bağırdım istediğim kadar ağlamaya başladım ama üzüntüden değildi sinirden hepsini öldürmek istiyordum pança pinçik etmek sonra eve geldim psikolojim de bir sorun yok arkadaşlar bana doktora görün demeyin ben bunu hocalara anlatmama rağmen inanmadılar yarın da o okula gidersem o suçlayıcı yüzleri görürsem sanmıyorum dayanacağımı buraya sadece içimi dökmeye geldim öylesine dalga geçtiğiniz kişilerin ne kadar acı çektiğini görmeniz için o yüzden küçük te olsa kimseyle uğraşmayın çünkü devamı geliyo siz yapmasanız da başkaları geliyo bu kadar...

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...