Ailevi bir konu lütfen bakar mısınız?

Benim annemle babamın arası uzun süredir bozuk, hatta şu an konuşmuyolar. Babam bugün ablasıyla telefonda konusurken duydum. Aramız bozuk ayrılma ihtimalimiz var diye anlatıyodu falan sonra halam sanırm üzülme diyodu babamda dedi ki yok ya ne üzülcem yolu açık olsun ne yaparsa yapsın benim gibisini bulamaz tarzı şeyler söyledi daha bir sürü şey söyledi anneme iftira attı halama anlatırken. Halbuki ilgisiz olan, suçlu olan babam. Yani ben nefret ettim babamdan. Anneme hiç değer vermiyo, onu sevmiyo. Aslında annem de bunun farkında ama sırf yuva yıkılmasın diye susuyo. Ben bugünkü duyduğum iğrenç şeyleri anneme anlatmalı mıyım gerçekleri öğrenmeli mi? Yoksa susup hayatıma devam mı etmeliyim? Benim tek derdim annem onun üzülmesini istemiyorum sizce ne yapmalıyım siz olsaydınız ne yapardınız? :((((((((

Güncellemeler:
Yardım edicekler yok mu

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver söz gümüşse sükut altındır. Sen onları barıştırmaya çalış Allah yardım etsin sana

0|0
    0|0
    • Annem yalandan yapmacık şeylerle hayatına devam mı etsin :/

• Benimkiler yıllardır böyle zaten severek evlenmediler diye düsünüyorum yıllardır soğuklar babam evlilik adamı değil zaten yapamıyo sevemiyo çocuklarına da öyle çok soğuk biri hem bir şey vermiyo bize hem de üzüyo anlamıyorum ben vicdanı nasıl rahat ediyo

• Vicdan yokmuş demek

En İyi Kız Görüşü

• Annene söyle bence

0|0
    0|0
    • Nasıl söyliycem ağır şeyler ama sanırım söylemeliyim offf napıcam :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Annenin. tarafinda olduğunu acikca belli et. İlla babam bunu bunu söyledi diye herşeyi anlatmana gerek yok gururu kirilabilir. Ama zaten annen de biliyordur diye düşünüyorum bu tarz şeyleri hissetmiştir

0|0
    0|0
    • Annem biliyo ama inanmak istemiyo sırf biz üzülmeyelim yuvası yıkılmasın diye susuyo ama biliyorum aşırı aşırı üzülüyo annem. Ben ne diyim sizce anneme?

• Sen ne sekilde mutlu olursan biz de o sekilde mutlu oluruz beraber olmaniz sart degil tarzi şeyler söyle yani durum çok kotuyse illa ayrilcaklarsa. Ama bilmiyorum çok buyuk bir sorun yoksa aralarini düzeltmeye de calisabilirsin

• Anneme aynen böyle söyledim sen nasıl daha mutlu olucaksan öyle yap dedim. Ama babam iki yüzlü oynuyo sürekli annemle olaylarını halama anlatırken umrunda olmadığını söyledi resmen ama annemin yüzüne söyleyemez bile napıcam bilmiyorum çok kötü bir durum benim de psikolojim bozuldu. Annemin bunca yılı boşa mı gitti bir de annem daha çok genç 39 yaşında babam 51 yaşında babam yaşlı annemin en güzel yıllarını yedi bilmiyorum şu an çok kötüyüm ağlıyorum

• bilmiyorum ama babanla konuşsan konuyu arkadaşının ailesinden açsan mesela sizin konuyu arkadaşının durumu gibi anlatsan baktın oda olmuyo açık açık konuş babanla içinden geçenleri. hayırlısı neyse olur

0|0
    0|0
    • Babamla bunları konuscak diyaloğumuz bile yok bizim ben onunla konusamam iyice nefret ederim zaten soğudum

• Bise anlatma belki annenden bahsetmiyordur. Annen kendisinden duysun bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...