Babam beni evlatlıktan red etti? Neden bu kadar tepki verdiğini anlamıyorum?

Kardeşim (üvey) 8 yaşında. Kalp hastalığı geçirdi. Şu an da ilaç kullanıyor. Babamda da aynı hastalık var, başka bir kadınla evlenip 45 yaşında çocuk yaptı. Annem ile babam ayrı. Ben 20 yaşıma girdim daha yeni. İşte kardeşime test yapılacakmış. Babamda bana nafaka yolluyor. 5 milyar tutuyormuş bu test. Bende babama peki bu durum benim nafakamı etkiler mi diye sordum. Bu ara benim de ihtiyaçlarım çok dedim. Normalde ağzımdan böyle bir laf hiç çıkmaz. Bugüne dek hiç böyle patavatsızca bir şey sormadım. Ama bana da demediğini bırakmadı. Yok sen ne diyorsun, utanmaz, sen üniversiteyi de kazanamadın 2 yıldır sınava hazırlanıyorsun, bir boka yaradığında yok senin, sana zaten üniversiteyi bitirene kadar para yollayacağım sonra keseceğim, sen nasıl terbiyesizce konuşuyorsun benimle?
bunlardan sonra özür diledim, kardeşimi çok sevdiğimi söyledim, öyle demek istemedim dedim. Bana ağzından o söz çıktıktan sonra artık benden bir şey bekleme, al paranı da otur oturduğun yere, samimiyetsiz dedi. Bende bağırdım. O daha çok bağırdı. Telefonu kapattı suratıma. Neden bu kadar aşırı tepki verdi anlamadım?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Sinirden Söylemistir Bisi olmaz

0|0
    0|0
    • Haklıda olsa bu kadar ağır konuşmaya hakkı var mı? Karşısındaki 20 yaşına yeni girmiş biri onun yaşıtı değil. Samimiyetsiz ne demek?

• Bundan sonra eskisi gibi olmaz ne demek

Kızlar Ne Diyor 2

• Baban hakli

0|0
    0|0
    • Haklıda olsa bu kadar ağır konuşmaya hakkı var mı? Karşısındaki 20 yaşına yeni girmiş biri onun yaşıtı değil. Samimiyetsiz ne demek?

• Barisirsiniz uzulme sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• anlamadım ben nafakan niye kesilsin

0|0
    0|0
  • kardeşinin hastalığı söz konusuyken
    senin kendi maddiyatını düşünmen hata
    ama babanda haksız ayıp bunu başa kakmamalıydı

0|0
    0|0

• Çakarım

• nafaka olayını bilmiyorum
      ama para gönderiyorsa
      baban görevini yapıyor demektir

• anlamasin tabi

0|0
    0|0
  • hak etmissin, 8 yasinda hasta bir cocuga üzelecegine. neyin pesine düsmüssün.

0|0
    0|0

• Soruda anlattigini kime anlatsan sana benim söyledigimi söyler, istersen cevrene sor bunu. burdasana hak verecek birini arama bosuna.

Sen haklisin desem cok hosuna gidecekti.

• Bir sözle insan bu kadar yargılanabilir mi?

Yükleniyor...