Bir hobi edinmek kursa filan gitmek istiyorum ama kekeme oldugum için girişken olamıyorum ne yapmalıyım?

başlıkta da belirttiğim gibi hiçbir hobim yok edinmek istiyorum ama kekeme oldugum için sosyelleşemiyorum. çok arkadaşım var onların yanında gayette eglenceli biriyim konuşma sıkıntı olmuyor ama yeni bir ortama giremiyorum (kurs aktivite gibi) kekeme oldugum için ne yapmalıyım sizce?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kekemeliğin çok mu ağır?

0|0
    0|0
    • çok çok değil ama yine de kötü hissediyorum kendimi yabancı bir ortama girdiğimde

• ismini söyler misin

• zzozan

En İyi Kız Görüşü

• Git kursa bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğa fotoğrafçılığı geldi aklıma insanlarla muhatap olmadan doğayla iç içe.. :)

0|0
    0|0
    • sıkılırım bir zaman sonra gibime geliyor :)

• Bence sıkılmazsın doğayı sevmeye başlayınca her yeri her karesi seni şaşırtacaktır. Ben iş için turneye çıkıyorum ilk başlarda sadece diktiği yerlere öyle bakıp geçerdim sonraları alıştım kuşlar böcekler garip bitkiler ilgimi çekmeye başladı. Ama fotoğraf çekmiyorum hatırımda tutuyorum. :)

• bişe merak ediyorum senin kekemeliğin hangi tür kendi içinde 5 e ayrılır genel olarak

0|0
    0|0
    • hangi tür oldugunu bilmiyorum

• sormamın sebebi şuydu elinden geldiğince azaltabilir misin diye mğzik seviyorsan bir alet çalmayı deneyeiblirsin spor yapabilirsin el ii kursları fala nvar gidebilirsin o kadar ço kyer varki ve bunların hiç birinde kekemeliğin başına dert olmaz hatta daha iyi gelir çünkü arkadaşlarının yanında rahat konuşuyosan yavaş yavş belki açılmyaa başlarsın ayrıca buna bu kadar takılma bence ben kekeme insanlar kız olsun erkek olsun daha şirin bulurum :)

• teşekkür ederim yorumun için :)

• Kekeme kursları var önce o problemi ortadan kaldır gerisi gelir, zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gitmen daha iyi öyle öyle açılırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...