Hatirlamanmayan bir dogumgunu?

Dun dogumgunumdu. Ve kimse dogumgunu mu kutlamadi. Ailem bile. Benim facede 100 e yakin akrabam var hepsinede dogum gunu mesajim gitti iyiki dogdun deseler bile kafiydi ama demediler iste ben cok uzgunum arkadaslar... Dershaneye gittim geldim iste, sonra babam saat 18 gibi eve geldi. Yok soylede yok boylede o kadar onemli bisey degilki niye bize kiziyon diye kirici bir sekilde konustu. Bende baba ben hesap ettim su yasima kadar benim bakim masrafim 300.000 TL yi bulmustur. Ben bu parayi odeyecegime yemin ederim, sonra beni unutun ben sizin oglunuz degilim artik dedim. Cok üzüldü. Ama haketti bence. Sizin dogum gununuzu aileniz bile hatirlamasa ne yapardiniz?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslinda bence de o kadar onemli değil abartmissin. Ama bence sen farklisin yani bu konuda hassassin ailende bunu dusunmeli

0|1
    0|0
  • Bizde dogumgünü kutlanmaz. Kimsede hatırlamaz evde ama alınmam. Önemsiz birşey benim icin. Herkesde farklı tabi. Ama babana biraz agır konuşmussun. Üzülmüştür. Gönlünü alsan iyi olur. Babadır sonucta. İnsanlık hali okadar işin arasında unutmuştur dogum gününü.

0|1
    0|0
  • Demekki sevenin yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...