Zeki Müren de bizi görecek mi?

Zeki Müren de bizi görecek mi?
Ne demekti bu söz?

Bu bir çok şeyi özetleyen soruydu..

Hangi anlamları taşıyordu?

Üretken beyinleri görelim..

#Vesselam

Güncellemeler:
Beklediğim cevaplar gelmedi...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu replik saflığın ve temizliğin sembolü ninelerimiz televizyonu gordügünde keşaniyla yüzünü kapatırdı 😔😔 bence teknoloji ilerledikçe insanlar bu saf duyguları kaybettiler medyada sosyal oldular ama silayı rahimi unuttular. Dünyanin öbür ucundakiyle konuştular ama kapı komşsunun ihtiyacından haberdar olamadılar. Eve misafir geldiginde 11 yaşındaki çocuğun hoşgeldiniz demekten bile aciz oldugu bir dünyada yaşıyoruz. Lise öğrencisine soruyorsun ev sizin mi kira mı bilmem diyor babama sorun. Ortaokul ögrencisini öğle arasında annesi yedirmek icin okula geliyor. Bu nasil bir haldir. Peygamber efendimizin ashabim dedigi insanları ben buyük adamlar zannederdim. 13 14 15 16 yasında gencler olduğunu ögrendim. Sonra döndüm ve biz nerde hata yapıyoruz diye sorduğumda bunun en büyük sebepleri arasında yanlış kullanılan teknolojiyi daha doğrusu teknolojinin genclerimizi kullanmasını gördüm. Rabbim sonumuzu hayırlara çikarsın...
    measselam...

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki Müren'i sadece radyoda duyduğu şarkılardan bilen, hayatı boyunca hiç tv görmemiş, tv'de zeki müren'in de kendisini göreceğiniz zanneden primitif insan modelinin fix repliği.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Organik iinsan☺

0|1
    0|0
  • Görmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...