Hiç arkadasım yok yalnızım nasıl sosyallesebilirm?

yalnzm hiç arkadasım yok nasıl çevre edinebilim neler yapabilrm nasl sosyalleseblrm?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şehirdeki aktivitelere katıl kurslara git

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Geliyorum bekle

1|0
    0|0
  • Disarilara cik cafelerdebotur, sigara iciyosan cakmak iste vs muhabbet illaki kurarsin birileriyle tanisirsin oyle boyle arkadas edinirsin😊

1|0
    0|0
  • Çevresi geniş olanların sorunu da çok oluyor. Boşver. Yalnızlık en iyisi. Hiç değilse seni aldatacak, kandıracak, yalanlar söyleyecek, arkandan iş çeviren insanlar yok. Ohh mis.

1|0
    0|0
  • insanlara laf atarak

1|0
    0|0
  • Bulursan banada söyle

1|0
    0|0
  • Yalnız insanlar daha zeki oluyormuş 😀

1|0
    0|0
  • insanların derdini dinleyerek ;) biraz fedakarlık yapmadan sosyallik olmaz.. birilerine biseyler ismarlayabilirsin çay falan gibi ;) ya da silgi kalem bisey hediye edebilirsin incik boncuk ;)

1|0
    0|0
  • önce iett duragına çık otobuse bin yanına oturan yaslı teyze senle konuşmaya başlar oradan başla bence :D

0|0
    0|0
  • Özgüvenin var mı dostum?

0|0
    0|0
  • güzelsen numaramı vereyim :D

0|0
    0|0
  • Gel arkadaş olak

0|0
    0|0
  • Ankaradaysan kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kafan çalışır, ağzın laf yaparsa ister istemez sosyal olursun. İnsanlar senle birlikte olmaktan zevk alır, sende zaten cendereye girer, kendini kurtaramazsın. Suskun birine herkes sinir olur. Sinir oldukçada ters, olumsuz davranırlar. Böyle davranışlar göre göre bünye sonunda pes edip içinde kapanır, asosyal olur.

2|0
    0|0
  • Insanlarin icine katilarak tabiki

1|0
    0|0
  • Kendine hobiler edin, günlük hayattaki bazı konularda daha aktif olmaya bak

1|0
    0|0
  • burdan felan birilerini bul onlarla gerçekte tanış daha sonra onun çevresiyle tanış :D

1|0
    0|0
  • değişik kurslara gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Bu yapı meselesi. Çevresi geniş insanların bunun için özel çaba sarf ettiğini sanmıyorum. Herkesle arkadaş olmak, herkesle samimi olmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • kurslara git

1|0
    0|0
Yükleniyor...