Çok korkuyorum ne yapmalıyım?

Meraba arkadaşlar. Ben üniversite öğrencisiyim ve öğrenci yurdunda kalıyorum. Odada iki kişiyiz ve arkadaşım beni yalnız kaldığımızda zorla arkadan sarılıp kucağına oturtuyor yatağına çağırıp gel biraz yatalım diyip popomo elliyor yaa git burdan diyince küsüyor ama yine de bunları yapmaya devam ediyor arkadaş olarak mı görüyor yoksa başka niyetleri mi var anlamıyorum ama rahatsız oluyorum ne yapmalıyım yardım edin

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Basit ve net sana ilgi duyuyor. Her kadının içinde erkeksi duygular vardır ama bu anormal şekildeyse odalarını ayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• afedersin ama fazla safsın. arkadaşın lezbiyen ve seninle sevişmek istiyor hatta seks oyuncakları alıp seni erkek gibi beline felan onları bağlayıp becermek istiyor. yerinde olsam söyler yönetime kızı ordan attırırdım veya odamı değiştirirdim.

0|1
    0|0
  • arkadaştan öte gördüğü kesin. ben hiçbir hemcinsime gel ln buraya deyip poposunu ellemedim

0|0
    0|0
  • odanı değiştir

0|0
    0|0
  • lezmi

0|0
    0|0
  • bence beraber ellesmen gerekiyor bu arzu seni baska boyutlara tasır.. seni senden alır.. bence denemelisin.. poponu elledikten sonra sende onun poposunu ondan dha sert bir sekilde ellersen bu sorun çözülür diye dsünüyorum..

0|0
    0|0
  • party timeee :)

0|0
    0|0
  • Zaman kötü kolla dötü

0|0
    0|0
  • Makas diyo :D Makas

0|0
    0|0
  • Erkekmi kızmı bu

0|0
    0|0
  • Tadını cikar

0|0
    0|0
  • anlatabilirim eğer yazarsan..

0|0
    0|0
  • Kız sana yürümüyor koşuyorr ☺️

0|0
    0|0
  • Namusunu korumak istiyorsan ya o arkadaşını şikayet et ya da yurtdan ayrıl

0|0
    0|0
  • Sen kucagına al poposuna elle bı bakayım nabıcak :D

0|0
    0|0
  • Kızı ben lezbiyenim diye dene. Sonra da saka yaptıgını söylersin

0|0
    0|0
    • O zaman ya daha ileriye giderse

• Ileri gitmeye kalkarsa saka yapmıstım dersin. Böylelikle niyetini ogrenmiş olursun

• kız sana göz koymuş valla asdas

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler yurdundan daha beter kız yurtları. Yemeklerine şap at :D

0|0
    0|0
  • Değiştir sen o oda arkadaşını

0|0
    0|0
  • Şikayet etmelisin.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğunu söyle

0|0
    0|0
  • Korkma

0|0
    0|0
  • Kiz baya lezmis kurtar kendini derim

0|0
    0|0
    • Çok yakın arkadaşım olduğu için şakalaşma amaçlı yapıyor olma ihtimali var mı sence. Yani şahsen ben öyle düşünüp kendimi teselli ediyorum

• Öyle gibi gosterip alttan alttan zevk almaya calisiyorda olabilir. Ve bir saka icin cok ileri degilmi sence?

• Sacmalama bunun nesi arkadas bildigin tacize ugrasmisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...