Çok yoruldum. Neden bunları yaşıyorum?

Merhaba
Ben 19 yaşındayım.Çok cana yakın mutlu neşeli biriyim. Biriydim desem daha doğru aslında. Ama her şey biranda değişti. Bilmiyorum belki de büyüdüm. Şimdi bunların sebeplerine gelelim. Aslında sadece içimi dökmek amacım çünkü gittikçe kötüye gidiyorum ve kimsem yok. Babam sorumsuz, içki içen, annemi defalarca aldatan biri. Annem iyi biri. Ama onunla hiçbir şeyimi konuşamam. Çünkü 19 yaşında birinin ne sorunu olabilir ki kafasında. Bugüne kadar yaşadıklarımıza rağmen. Ayrıca güçlü bir kadın değil. Ve sağlık sorunları var. Küçüklüğümden beri fiziksel ve ruhsal şiddet görüyorum. Babam annem Allah'ın hergünü kavga içinde. Bazen bu cinnet boyutuna gelir. Babamın birsürü pisliğine şahit oldum. Bunun yanında hiç babam olmadı gibi bir şey. Bir de ablam var o da bana sürekli kötü davranıyor. Eskiden hep döverdi. Annem çalıştığı için zamanımın çoğunu onunla geçirdim. Artık kendimi koruyabiliyorum. Yani kimsem yok. Erkek arkadaşım var. Aşırı tripli ve umursamaz. Üzülsem umrunda olmaz sevinsem olmaz öyle. Ayrılmayı düşünüyorum zaten. Üniversite sınavına ikinci kez hazırlandım. Bu sene... Aslında çok başarılıydım hep zeki bir öğrenciydim şu son iki sene yaşadıklarım beni mahvetti. Olayların boyutları arttı. İlk erkek arkadaşımla tanıştım. Babamın sevgilisiyle tanıştım. Cinsel yaşamlarına kadar öğrendim. Birgün huzurum olmadı Saçlarım beyazladı. İçime kapandım. Hayata küstüm. Bu sene istediğim yer olacak gibi. Tıp istiyorum. Ama lys çalışmam lazım. Dersaneye gitmem... Kendimde o gücü bulamıyorum. Yaşlanmış hissediyorum. Yalnız hissediyorum. Ayağa kalkmam gerek. Yapamıyorum. Kaybolup gitmek istiyorum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer şeyler yaşadım. On sekizimdeydim. Sınava hazırlanırken, babamın yurtdışından bir kadın getirdiğini öğrendik. Ev tutup birlikte yaşmaya kalkacaktı, yakaladık. Kadını geri gönderdi. Küçükken babam döverdi, ama çok etkilenmŞiddet görmedim, ama babam da hoş olmayan şeyler yapmıştı, annemle boşanacaklardı. Annem boşanmadı. 22 yaşındayım. Senin kadar başarılı değildim. Türk Dili ve Edebiyatı kazandım ikinci senemde. Derslerim berbat, hiç sevgilim olmadı. Ben de bu eksikliği biriyle cinsellik yaşayarak kapatmaya çalıştım. Duygusal biriyim o kıza karşı bir şeyler hissetim. O da iyi biri olduğumu söylüyor ama güvenemiyorum.

0|0
    0|0
    • Küçükken babam döverdi, ama çok etkilenmedim*

En İyi Kız Görüşü

• Senin adina uzuldum
    Ama gorunen o ki kendini dusunuceksin sadece geleceginin guzel olmasi icin calis sinava ilerisine odaklan su anini degistiremesende bir bes yil sonrasini insa edebilirsim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla kafana takma sis

0|0
    0|0
  • Bizde o kadar tecrübe yok canım
    Sen daha güçlüsün bence

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...