Dava açıldı konuşma kayıtlarım bunlar?

Dava açıldı konuşma kayıtlarım bunlar?

Arkadaşlar lütfen cezanı çek gibi şeyler söylemeyin zaten pişmanım. Şimdi şöyle bir durum var ilk resimde sen kimsin cümlesinden sonra benim sakalıma bir laf etti bu cümleyi silmiş ben zaten bu cümleden sonra sinirlendim şimdi ben ne ceza alırım. Sanırım kamu davası açıldı, dosyanın fotokopilerini aldım mal varlığını bildirmem gerekiyor muş ne alaka bu işlerden anlayan birisi yorum yapabilir mi daha önce sabıkam temiz

Güncellemeler:
Cevap bekliyorum
Güncel

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen kimsinde böyle birini tehdit ediyorsun beter ol ahlaksız!

0|0
    0|0
    • Ya adam gibi soru sordum. Ayrıca sakalıma laf etti sinirlendim o yüzden dedim onları

• İnşallah

• Doğru konuş be

En İyi Erkek Görüşü

• Sıçtın sen sıçtın. Tazminant Davası açarsa senin donuna kadar alır donuna kadar hatta donunuda alır.

0|0
    0|0
    • Ama kızda delil sildi. Bana söylediği cümleleri silmiş hep

• Fazla anlamam ama bir arkadaşımın mahkemesine gitmiştim. Yaşlı kadını ezip geçmişlerdi yanlışlıkla kadın tazmiant açtıydı kadının beli kırıldıydı.

• Tamam kardeşim

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi olmuş aynısını ben yaptım inanmadı savcılığa gdiceme gttim bir güzel dava açıldı sonra tutuştu nolur geri çek davanı diye sizin gibilere müstehak 2 ay özel polis koruması verilmişti evime, ona ne oldu bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Ne ceza yerim acaba

• Ulan 15 yaşındaki çocukla ne uğraşıyosun >:( ne yedirirler sana bilmiyorum ama umarım sağlam bişey yersin

• Bilmiyodum yaşını!!!

• Kızı nereden tanıyosun? Neden sorguladın bu kadar, seni ne ilgilendirir arkadaşım işin gücün mü yok

0|0
    0|0
    • Tanımıyorum başka birinle karıştırdım numara karışıklığı.

• Bence evet

• Yalan söylemiyorum. Ayrıca bu sabah eve gelip inceleme yaptılar ev kiranı çalışıyomusun falan bilmem ne diye. Neden?

Erkekler Ne Diyor 2

• Birşey olmaz bro

0|0
    0|0
  • İnsan gibi yaşamayı öğrenirsiniz işte

0|0
    0|0
    • Sonuç ne olur

• Ya kızda beni tahrik etti ama biliyorsun mesaj siliniyo whatsappta silmiş o attığı mesajı öyle caps almış

• Ordamısın?

Yükleniyor...