Bunu göre göre hala Akp diyebiliyo musunuz?

Öncelikle söyliyim ben parti tutmuyorum çünkü düzgün siyaset yapıldığına inanmıyorum hiç bir yerin yandaşı değilim ama bunları gördükçe midem bulanıyo az önce mecliste yapılan çocuk istismarının önlenmesi için komisyon oluşturulması istendi ve akp oylarıyla reddedildi haber linkte arkadaşlar

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/503273/_Cocuk_istismari_icin_komisyon_kurulmasi__onerisi_AKP_oylariyla_reddedildi.html

Güncellemeler:
arkadaşlar cumhuriyetin pkk yanlısı olduğunu bilmiyordum ama bu haber sadece bu gazetede yazmıyor ben burda rastladım o yüzden direk burdan paylaştım

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu habere ve Cumhuriyet gazetesine laf atan Aktroller bu ülkede ne çocuk istismarını ne de teröristlere desteği en fazla destekledikleri adamların yaptığına inanmayan örümcek beyinlilerdir. Onların yorumlarını okumaya gerek bile yok. Cumhuriyet gazetesini, özellikle Can Dündar'ı pek sevmem ama böyle iğrenç bir olay yüzünden Cumhuriyet'e laf atmak ne kadar aciz olduklarının en büyük göstergesidir. İşlerine gelmeyen her olayda ki gibi bunuda konuyu değiştirerek yapıyorlar. Montaj derler birazdan da.
    Onun dışında siz önce kendi pisliklerinizi temizleyin ondan sonra gidin millete laf atın. Allah Allah diyerek ülkeyi satmakla kalmadınız, 18 yaşından küçük kızlara cinsel obje olarak bakar oldunuz. Ruhunuz, vicdanınız, hiç bir şeyiniz kalmamış. Sizin desteklediğiniz adamlarda tıpkı sizler gibi işte, terör araştırmasına da bu araştırmaya da hayır dediler. Ne mideniz var ne başka bir şeyiniz.
    Bu arada herhalde bu kadar da değildir dediğim şeyi bile yaptı AKP, cidden helal olsun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer hiç bir partinin sempatizanı değilsen, Cumhuriyet, Sözcü, Hürriyet gibi paçavralardan gündem takip etmeyeceksin... Burada yazılanların yüzde doksan rakamı yanlıştır, asparagastır...

Şuradan bir örnekle açıklayalım:

https://www.youtube.com/watch?v=4wogCvfVUhA

0|1
    0|0
    • tv izlemiyorum o yüzden netten rastladım aldım ama sadece bu gazetede yazmıyo bu haber

• pardon da aile bakanı böyle bir açıklama yaparken biz kimi yargılayacağız? mahalle esnafını mı?

• Kıytırık bir vakıfta yasanan olayın üstünü örtmek elbette AKP ye çıkar sağlamaz. Ancak vakıf veya nerede olursa olsun çocuk veya kadın tecavüzlerine dur diyemeyecek kadar da ahlaksızda olunmaz bu şekilde önüne zaten geçilmez durdurulamaz. nedemek her akşam çocuk beceriyorlar oldu ya devam etsinler yani alıştık demi.. bu ne pervasizliktir böyle, yoruma bakarmisiniz namussuz herifler..

• Akpyi tanimak için terör gazetesini okumam.

0|0
    0|0
    • terör zaten akp nin kendisi bir anlayamadınız ki

• Habere inanmiyorum demedim zaten haber kaynağını anlattım. Haber her yerde bilinen bir şey zaten.

• tamam sıkıntı yok o zaman

• hepsi ayri bir bok hepsinin mk

0|0
    0|0
  • dalga gccektim gizli yorumu neden kapatıyorsun. DD

akpartiye oy veren medyayı takip etmeyen insanlar.

0|0
    0|0
  • amaaan bizim milletimiz yanlışı göre göre o yanlışı doğru olarak görmek için elinden gelen herşeyi yapar eşşeği tahta oturtsan nolacak eşşek gene eşşek işte :)

0|0
    0|0
  • Ben TKP diyorum

0|0
    0|0
  • oyu artar emin ol cahil toplum olduk bizzz

0|0
    0|0
  • Sen pkk lı cumhuriyetten link atabiliyosan onlarda akp ye verebilr bence

0|0
    0|0
  • Haber doğru mu doğru içeriği değilde sadece nereden paylaşildığına bakan salak ordusu olduğu sürece bu ülkede çocuğa da tecavüz edilir kadınlarda cinayete kurban verilir. İslam bunu emrediyor dur bunlara göre din tüccarları.

0|0
    0|0
    • paylaştığım link pkk yandaşı bir gazeteye aitmiş bunu bilmiyordum ama sadece bu gazetede yer almıyor bu haber

• @Deirym ben tv izlemiyorum 6 yıldır o yüzden bazı haberleri kaçırıyo olabilirim bu yüzden çoğu kişiden aynı tepkiyi aldığım için dedim heralde bir haber çıktı ondan öyle diyolar

• @tahammülüzor iyi niyetinizi suistimal etmelerine göz yummayın toplumun çoğunun aynı şey konuştuğu ancak çok azının doğruları bildiğinin ve doğrusunu bilmek için çabaladığı şu dönemden geçerken sağlam adımlar atmanızı tavsiye ederim daha sağlıklı sonuçlar alacağınıza eminim aynı hataya düşmemeniz için çabamız..

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...