Dusunceniz nedir?

bir arkadasim var. Kendisi bir sey isteyince genelde kabul ediyorum. Mesela bir cafeye gidelim vs. Cunku severim arkadasimla vakit gecirmeyi. Ama ben bir teklifte bulununca mırın kırın ediyo. Yani artik paronaya oldum. Sadece kendi istedigim olcak mantigiyla mi boyle davraniyo anlam veremiyorum. Cok sogudum. bir daha kendi istediklerini artik kabul etmiycem. Ya da deney amaçli bir daha bir oneride buluncam. Yine aynisi olursa bosuna paronaya olmadigimi anlamis olurum artik heralde. Sizin dusunceleriniz neler?

Güncellemeler:
Guncel
Guncl

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim m bu tarzvark vardi Şu an yolda selamlasmiyoruz bile

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır demeyi öğrenmelisin

0|0
    0|0
    • Sayesinde ogrendim zaten. Sevdigim bir arkadasimdi ama onunla vakit gecrmek soguk geliyo artik. Kabul etmiyorum bu sefer ben mirin kirin ediyorum. Ama daha da arttircam. Varsin o da benden sogusun.

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadasligi kes

0|0
    0|0
  • Az önce Kızlar Soruyorda Bu Durumu Anlatan Bir Resim gördüm Fedakarlık Tek Taraflı Olmaz Çift Taraflı Olur eğer tek taraflıysa ticaret olur Arkadaşın Senden Faydalanıp Seni Kendine Göre Kullanıyor Bana Göre onunla Arkadaşlığına Mesafe koy

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum artik, mesela yeni arkadaslar edindikce ikinci plana atildigimi falan dusunur oldum. Bizim kaç senemiz var ama o daha yeni tanistigi ark larini tercih ediyo bazi durumlarda sanki. Ne bileyim.

• Yeri gelince ben de hayir diyorum. Trip atiyo oyle durumlarda. Abartili degil ama sakayla da olsa. Sorun onun bir seye evet dememesi. Ya da soz verdigi seyi yapmamasi.

• Sözünde durmamak onun karakteriyle ilgili birşey tam geliştirememişte olabilir kendini buna birşey diyemem sen daha iyi bilirsin gerçek arkadaşlıklar kurmaya çalış şimdiki insanlar biraz daha benci oluyor o yüzden dikkat etmelisin

• gönder gitsin

0|0
    0|0
  • o kadar yüz verme sende

0|0
    0|0
    • Vermiycem zaten artik. Yavastan baslamistim. Artik daha net ve kati olcam. Eger benden sogursa hic uzulmem. Cunku artik eskisi gibi iyi hissetmiyorum kendimi yanindayken.

• ne ki o öyle, sen her şeye evet de, o hiçbir şeye evet demesin
      öyle arkadaş olmaz zaten
      bence.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne zaman havasinda olursa

0|0
    0|0
    • Evet sanki havasinda olmasina gore hareket ediyo. Ama benim de istegim biraz da beni dusunmesi. Havamda olmadigimi az cok biliyo. Biraz kendime gelmem için kabul edebilir. Ne bileyim. Benzer durumlar olursa dusuncelerimi ona da soyliycm

• Öyle tipleri bende sevmiyorum eğer böyle davranmaya devam ederse arkadaşlığını bitir.

0|0
    0|0
  • Var öyle insanlar, sevdiğin bir arkadaşınsa biraz mesafe koy, zaten mesafeliyseniz o bir teklifte bulunduğunda sen geri çevir.

0|0
    0|0
    • Sevdigim bir arkadasim ama sogumaya basladim bu tur sebeplerden. Oyle yapicam ben geri cevircem tekliflerini. Kendi capimda mesafe koydum. O da anlar zamanla, oz guvenimi harekete gecirebilirsem

• bende nefret ederim öylelerinden

0|0
    0|0
  • doğru ediosun belli ki cool görünmeye çalışıyo sahte arkadaş denir buna. seni sevseydi gelirdi sevmiyo seni. canı sıkılınca çağırıyo kullanıyo seni

0|0
    0|0
    • bir de benim oz guven sorunum oldugunu biliyo. Bunu dusunerek de boyle davraniyosa bir sey demiyorum artik.

• Ben de özgüvensizim seni anlıyorum. boşver canını sıkma.

Yükleniyor...