Aşırı derece sinirli oldum ilaç fayda etmiyor benim gibi olan var mı?

Babamın kaybettim 1 yıl önce o günden sonra herşeyim ters gidiyor ve ben gün geçtikçe öfkeleniyorum herşeye evde örnek veriyorum soru soruyorlar tersliyorum herkesten nefret ediyorum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hım Başın Sağolsun bende Hem Annem Hemde Babam olan dedemi kaybetmiştim bir yıl bile olmadı ilk gittiğim cenaze dedemindi toprak atmak kalbimi acıttı. Ama kendini toparlamalısın. Çünkü Babam senin böyle sinirli minirli olmanı istemezdi mutluu olmanı isterdi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Basin sagolsn arkadasm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• powerlifting ya da kick boks yap kum torbasini d0v baban icin guclu olman lazim

0|0
    0|0
  • Babanı Kaybittiğin den mi oluyor bunlar yoksa Başka Bir durum mu var bende 6 yaşında kaybettim babamı Seni anlarım azda olsa

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum o öldü hayat anlamsız geliyor sonra böyle oldum

• Öyle gelebilir ama hiçbir şey tepkisiz olmaz senin yaptığın veya olan herşey bir zincirin halkası gibidir bir kıvılcım tüm evrendeki insanları etkiler biri öldüğünde hemen yeri dolar mesala ancak hayat böyle devamlılığını sürdürür ve anlam kazanır anlamsızlık yoktur bu düzende ancak hayat sana acımasız davranmış seni yere yıkmış olabilir bunun acısını etraftan çıkarmaya çalışmak fayda sağlamaz hatta herşeyin dahada kötüye gitmesine sebebiyet verir ama hayatın anlamzsız olduğu gibi bir şeyi kafandan atıp sende şu an ailende olan herkese destek olup onlara karşı iyi olursan herşeyin nasıl değişe bildiğini farkeder mutlu olursun

• Başınız sağolsun normaldir zamanla atlatırsınız kendinizde bitiyor bence doğa içinde yürüyüş yeşile dokunmak su sesi bunlar iyi geliyor bence

0|0
    0|0
  • derin nefes al ve sakin olmaya çalış... bunu başaramıyorsan da bir doktora git kendini yıpratıyorsun başka hiç bişeye yaramıyor tatlım

0|0
    0|0
    • Yani yapıyorum besmele çekiyorum olmuyor bu defa ağlama krizlerine giriyorum hani ben onun öldüğü gördüm korkuda var hep üstümde

• yapma böyle tatlım... bir doktora git ilaç kullan bence yıpratyorsun kendini

• xanax tarzı ilaçlara yönel bu arada çok aşırı yakınımda aynı derdi çekti ama o kendini geçirmeyi öğrendi

0|0
    0|0
    • İyi oldu mu yani ben bişeylerden zevk alsam belki iyi olurum ama hiç bişey hoşuma gitmiyor

• bak çocuk şöyle bir taşı alıp bir çocuğun kafasına vurmak isterse kimse elinden alamaz ben hariç ve çocuk şöyle oluyor o taş kum olana kadar vurucam böyle hedefleri var sinir hastalığını biliyorsundur ben ona destek çıkıyorum o konuda oda bana psikolojik hastalığımda valla xanax anlık krizler için bende dar alanda okulda duramıyorum diye başladım ilk sefer yarım doz baya morfin çekmiş gibi yaşadım rahatlattı yani sonra ama sık kullanınca hem doz yetmiyor hem nöroloji sarsılıyor hemde bağımlılık süreci çok zor kimyasal ilaçların

• Öfke-kontrolünü yapamıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...