Dışlandığımı hissediyorum?

Arkadaşlar biliyoruz ki her insan hata yapar kimse hatasızım diyemez. Yasimin verdigi tecrubesizlikten olsa gerek arkadas seciminde hep hata yapiyorum. Bir arkadasim var ve beni surekli gecmiste yaptigim seylerle yargiliyor, surekli laf sokma cabasinda. Haddine değil ama demekki yüz vermisim. Surekli benim onceden yaptigim seyleri arastirip yuzume vuruyor. Bu durum beni cok rahatsiz ediyor. Ne yapmaliyim sizce? Ve sinif ortaminda surekli arkamdan konusuluyor gibi hissediyorum. Kimse beni sevmiyormus gibi haliyle uzaklasiyorum onlardan ama toplumda tek basima durmanin zorlugu var uzerimde cok canım sıkılıyor lutfen yardim edin

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kaça gidiyosun?

1|0
    0|0
    • Lise 2

• Ben bu sefer yaptiginda gercekten kirildim ve cevap bile vermedim. Hata mı ettim acaba?

• Yoo hatalık bir durum yok kalbini kırıyo ve sen büyüklük gösterip sadece cevapsız kalmakla yetiniyosun

Erkekler Ne Diyor 1

• arkadaşolalımmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok samimi isen arkadaşınla bu durumu konuş. Herkes arkandan konuşmuyordur ama konuşuyorsa bile bunu umursama. Özgüvenini sakın kaybetme.☺😊

1|0
    0|0
  • Eğer mutsuzsan dışlandıysan kulaklığını tak odana kapan kimseyi dinleme☺

0|0
    0|0
    • Ben civil civil neseli bir insanim bunlar bana agir geliyor ciddi anlamda gencligim soldu 😂

• Bence birdaha gozden gecir tatlim arkadasliginizi 😮

0|0
    0|0
Yükleniyor...