Arkadaşlar lütfen yardım edin?

lütfen yardım edin arkadaşım aslında çok iyi bir arkadaşımdı. o bana ve en yakın arkadaşıma sırrını vermişti. hemde çok önemli ve gizli bir sır. o kadar iyi bir insiandı ki benimle küstüğünde bile benim kardeşim kavga ederken gidip kardeşimi korumuş. kavga ettiği kişiye vurmuş. neyse konuya gelelim. işte benim en yakın arkadaşım da bu sırrı ağzından kaçırdı. o kadar önemli bir sırdı ki şu anda utancımdan yerin dibine giriyorum lütfen yardım edin onu nasıl ikna edebilirim ben söylemedim onu. ve en yakın arkadaşım da bu yaptığından çok pişman. sonuçta o da yanlışlıkla ağzındn kaçırdı. ama öyle böyle bir sır değil. şimdi en başından anlatıyorum. biz beden dersindeydik. sonra en iyi arkadaşım işte ağzından kaçırdığında o da duymuş. ben poşetimi almaya gittiğimde beni görüp iyi dedikodu yaptınız mı dedi halbuki ben dedikodu yapmadım. en yakın arkadaşım da yapmadı. nasıl ağzından kaçırdı bir türlü anlayamıyorum. nolur yardım edin. onu kaybetmek istemiyorum. yarın okul var ve ben onunla aynı sınıftayım nasıl sınıfa gireceğim bilmiyorum utancımdan yerin dibine gireceğim lütfen yardım edin!!!

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ozur dilem

0|0
    0|0
Yükleniyor...