Hayalinizdeki sevgilinin tipini tarif eder misiniz :D?

Toplum olarak kendi tipimize bakmadan Barbara Palvinler Cristiano Ronaldolar istiyoruz gözlemlerime göre :D tabş hayal kurmak serbest... Siz nasıl bir şey istersiniz 8) ?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Şimdi önce renkli gözlü olacak bu çok önemli :D renkli gözlü olmayan bir sevgilim olmadı hiç :D sonracığıma boyu kesinlikle benden kısa olmayacak benden fazla uzunda olmayacak 3 cm felan uzun olsun en fazla. Çok sıska olmasın çok şişmanda olmasın formunda olsun ama fazla kaslı erkekleri sevmem abartılı olmasın fit olsun. Bunun dışında espri anlayışı kesinlikle olmalı. Komik olsun bulunduğu ortamda davranışlarıyla öne çıkabilen dikkat çekebilen biri olsun kibar olsun ama sadece sevgilisine bilmemneye değil herkese karşı. Dürüst olsun korkak olmasın aldatoyorsa aldatoyorum desin sevmiyorsa sevmiyorum desin. Bu kadar ama böyle biri yok dünyada sanırım dkdmdmdmdmd

0|0
    0|0
  • bana bakarken gözleri ışıldayan
    benimle aynı boyda olan (göz mesafesi)
    elimi tutunca vücuduma yüksek volt elektrik yüklemesi olabilen
    sesinin büyülediği
    hafif alnı açık
    göbekli
    mavi gözlü
    güzel yemek yapan
    yemek yemeyi de seven
    her şeyden iğrenmeyen
    temiz ama abartmayan
    soğukkanlı
    sevimli
    gerekince asabi
    sorumluluk sahibi
    bazen fazlaca dağınık
    üşenmeyen ama bazen üşenen
    çalışan ama çoğu zaman tembel olmak isteyen
    evi seven ama gezmeyi de seven
    hasta olunca ilgilenen
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

0|0
    0|0
  • Francisco gibi sorun olur mu

0|0
    0|0
  • Bir kitap da şey yazıyordu bu sorunla ilgili.

'' Her insanın bir fotoğrafı vardır hafızasında aşık olacağı seveceği insan ile ilgili ama kimse hiçbir zaman o fotoğraftaki kişiye aşık olmaz.''

Ben katılıyorum bu söze.

1|1
    0|0
  • Lee Jong Suk , Park Hae Jin gibiler :D

0|0
    0|0
  • 1.70ten uzun
    Mavi gözlü
    Sarı saçlı
    Beyaz tenli
    Sakalı olmayan
    Köpek dişleri mutlaka sivri olan
    Çenesinde çukur olan :-D
    Siparişe göre eve pakette yapıyosan tamamdır :-D

0|0
    0|0
  • Büyük dudaklı, beyaz tenli, göz rengi fark etmez, gülüşü güzel, vücut olarakta kaslı olmak zorunda değil ama yapılı iri olsun, boyu 1.75-1.85 arasında, sportif giyimli, bakımlı biri😋

0|0
    0|0
  • Uzun boylu kaslı sakallı esmer veya sarışın olması mühim değil. Yanıma yakışsın yeter. Çok şey istediğimi fark ettim. :/

0|0
    0|0
  • yani hayal olduguna gore atis serbest. jensen ackles tipi galp galp galp ben😂

0|0
    0|0
  • 1.75-1.80 arası, geniş omuzlu, abartıya kacmayacak şekilde kasları olan, esmer, badem gözlü, kirli sakallı biri olsun :)

0|0
    0|0
  • David beckham veya jason statham olsun yeteer 😅

0|0
    0|0
  • Amy Acker 🔥

0|0
    0|0
  • Türk olsun, esmer sakallı kahverengi gözlü 175 178 boylarında normal kilolu birisi.

0|0
    0|0
  • Nick Bateman <3 <3 <3

0|0
    0|0
  • Esmer, kıvırcık, uzun saçlı olsun. Köprücük kemikleri belirgin olsun. Elleri uzun ve ince olsun. Kürek kemiği çökük olsun. Başka bir şey istemem.

0|0
    0|0
  • Esmer, sakallı, kaslı, büyük dudaklı ayh bana bişiler oluyo 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...