Eşimle tartıştık ve onu dövdüm şimdi ne yapmalıyım?

Uzun uzun anlatmayacağım size söyleyemeyeceğim sebeplerden dolayı tartıştık eşimle ve dudağına doğru şamar attım dudağı falan kanadı. hala da sinirimi almış değilim sonra benden özür de dilemedi tartıştığımz için şu an boşanmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Hala Özür dilemedi

0|1
15|5

En İyi Kız Görüşü

• sen ona vurmuşsun ama. aldattı mı seni. eğer aldatmadıysa ve sen diğer her ne olursa olsun bunu yaptıysan boşasa yeridir.

0|0
    0|0
    • yani sadece aldatırsa mı dövebiliyoruz

• yorum israfısın demicem bişey kafan almaz

• evlenince anlarsın. ben çok adam gördüm keşke karımı dövseydim diyen. ben sevdiğim için vurdum. vurmasam tartışma büyürdü ve daha büyük zararlar doğardı ben de daha büyük bir zarardan kurtarmak için dudağını patlattım.

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yaptın abi ya
    El kalkar mı kadına !!!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Okadar ciddi yani?

0|0
    0|0
  • Boşan da kadıncağız senden kurtulsun eşin me kadar ahlaksız olsa da ona el kaldırmamalıydın tiksiniyorum şiddet gösteren insanlardan siz insan mısınız onu bile bilmiyorum hayırdır abicim sen epey adam sanıyorsun kendini git kapısında it ol da o affetsin seni

0|0
    0|0
    • O gelip özür dileyecek yoksa boşarım. Önce adam gibi çay yapmayı beceremezse döverim yine

• Ayrıca sadece dudağı kanadı yumruk atmadım

• Dövdüğün halde özür mü bekliyorsun birde?
    kardeşimsin bildiğin. Onu koruyacak yerine dövüyosun.
    Az adam olamaz mısın. Güç olarak o senin dengin mi. Ondan özür dile ve gönlünü al.

0|0
    0|0
  • Bosan bence senden bir halt olmaz

0|0
    0|0
    • o da seninle yaşıt sayılır. boşanalım değil mi? beni mutlu edemiyor

• Mutlu edemiyorsa ayril sende zaten onu mutlu edemezsin

• kadın ne yapmış olursa olsun konu ne olursa olsun git özür dile çünkü suçu ne olursa olsun yaptığın hareketle tüm suçu üstüne aldın

0|0
    0|0
  • Hem vur hem özür dilemesini bekle hemde boşa tebrik 👏

0|0
    0|0
    • sinirlendirmeseydi o da... durup dururken vurmadım ki hem yumruk da atmadım

• küfür etmedim ki vurdum sadece çok hızlı da vurmadım kanadı ama çok kanamadı

• Vurdunmu vurdun. Ozamn susacaksın. Boşa sende oda kurtulsun

• Boşan evladım boşan yazık kızcağıza. Ayrıca en yakın polis merkezine gidip kendin hakkında suç duyurusunda bulun.

0|0
    0|0
  • boşan kurtulsun kız

0|0
    0|0
  • hatası neydı kı dovdun affedılmeycek bısımı

0|0
    0|0
    • evet maalesef... bergamutlu çay istedim bergamotsuz almış dövdüm bende

• inanmıyyoooğruuum tabıkı sen haklısın dostum nedemek bergamotsuz cay almıs kesınlıkle affedılmez bosan hemen tanıdık avukat var :)

• 3 aydır almıyor ama dövdüm sonunda

• Eğer incir çekirdeğini doldurmayacak bir tartışmaysa sana burdan bol küfür gönderiyorum 😡

0|0
    0|0
    • tam 3 oldu bu... bergamotlu çay al diyorum inadına gidip bergamotsuz alıyor 3 aydır hep bunu yapıyor uyarmama rağmen

• sordum unutuyorum diyor 3 aydır unutur mu insan!

• O zaman beyinle alakalı olabilir. Eşinizi nöroloji doktoruna götürün derim. Ya eşinizin beyninde bir sorun vardır ya da size garezi vardır. Çünkü 3 ay unutmakta anormal dışı

• Aranızdaki meselenin ne olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
  • boşan kurtulsun kız senden. Sebebi ne olursa olsun kimseye şiddet uygalamaya hakkın yok.

0|0
    0|0
  • boşan kurtulsun kız

0|0
    0|0
  • Sebebi ne olursa olsun bir kadına el kalkmaz !!!

0|0
    0|0
    • sinir etti ama dövdüm ben de iki saattir ağlıyor

Erkekler Ne Diyor 4

• gonlunu al egerki cok kotu bise yapmadiysa

0|0
    0|0
  • Bence de boşan çünkü o evlilik bir daha düzelmez

0|0
    0|0
  • Dışarı çık hırsını alacak bir adam bul kendine denk ki o da sana karşılık verebilsin erkeğin hası

0|0
    0|0
  • sinirini alana kadar dov panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...