Edepsizlerin edepli yorum istemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Burdan bir çok kişi edepsiz şeyler yazıyyor veya görsel atıyor sonra edepli yorum yapın, kötü şeyler yazmayın, yanlış anlamayın hani zaten düzgün bişey paylaşsan buna gerek duymazsın , ben lafımı esirgemiyorum siz ne düşünüyorsunuz...

Güncellemeler:
...

1|1
14|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şu dudak sorusuna kızıp yazdın galiba ben de aynı şeyi düşündüm çünkü saçma sapan fotoğraf atıp edepli yorum atın diyorlar. Neyin kafası bu çözemedim.

1|1
    0|0
    • Aynen onu gördüm yazdım ama sadece o değil o patlama noktası oldu :D

Kızlar Ne Diyor 13

• görüş yaparken edebine soka soka yazıyorum ben de :)

1|1
    0|0
  • edepli yorum yapıyorum bende :)

0|1
    0|0
  • Edepli zikin kardeşim. Ben öyle yapıyorum.

1|1
    0|0
  • Kötü olduğunu biliyor ve özgüveni yok sebebi bu

0|1
    0|0
  • Terbiyesize terbiyesiz sey yazmam onun seviyesine dusmek istemedigimden edepli yazarim.

0|1
    0|0
  • edepsizler edepsiz kalsın edeplilere bulaşmasın.. :))) bencede bu konuda hak veriyorum. bazen edepsizce soru soru soruyorlar. sonra görüş beğenmiyolar..

0|1
    0|0
    • Aynen dün böyle bişeyle karşılaştım ağzınıza sağlık :D

• O taraflarda takılmıyorum

0|1
    0|0
  • Bencede öyle haklısın böyle devam ☺️

0|1
    0|0
  • edepsizlik bence.

0|1
    0|0
  • Hak edene hakettigini diyeceksin

0|1
    0|0
  • Bence sorduğu sorunun arkasında duramayan kişiler bunu yapiyor acınazı haldeler.

0|1
    0|0
  • Ben onlara yazma gereği duymuyorum genelde

0|1
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
    • Milletin aklıyla dalgaya geçmeye kimsenin haddi yoktur. Edepsizlik yapıp sonra edepli yorum yapın ona ne ben berki beğenmedim niye benim görüşümü kısıtlıyor eğer kötü yorum istemiyorsa atmıcak o zamn benim yorumum iyi kötü bunu o belirleyemez.

• Seni tanimiyorum herhangi bir kin nefrette beslemiyorum. Yorumum gayet acik

• Tamam bende görüşüne saygı duyuyorum dedim.

Erkekler Ne Diyor 6

• f*ck them

0|1
    0|0
  • Haklısın bro

0|1
    0|0
  • isteyebilir niye istemesin ki ayrıca sen edepsiz buluyorsan orda niye bulunuyorsun peki

0|1
    0|0
    • Bu sitede sorulara cevap ermek için varız. Soruları açınca detayını görüyoruz ister istemez görünce bşey yazıyoruz veya yazmayıp sinirleniyoruz

• öyle tabi

• Koy gtune gitsin. 😉

0|1
    0|0
  • O edepsiz diye sen de edepsiz olmak zorunda değilsin bence sen efendi ol o utansın

0|1
    0|0
  • Edep? Ne tür bir karaktersizlik gördün ki karaktersizce yorum yapma hakkı buluyorsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...