Bir bakar mısınız? fikriniz benim için önemli? babam ve sağlığı?

babam alkolikti ve siroz tanısı kondu. evresi bugün belli olacak. işe gitmiyor neredeyse bir haftadır. onun yerine annem gidiyor (kendi işimizi yapıyoruz da) ben lisedeyim. haftabaşından beri okula gitmiyorum, evde babamla ilgilenmek için.çünkü doğrudüzgün yemek yemiyor, yataktan kalkmıyor ağrısı var. sınıf öğretmenim durumu biliyor ve anlayışla karşıladı. bugünle birlikte. devamsızlık sürem doldu yani sınıfta kalacağım.
sabah kalkıp kahvaltısını yaptırıyorum zorla (on gibi falan kalkıyor ben o kalkana kadar yemiş oluyorum)
suyunu yemeğini veriyorum. onun dışında burada takılıyorum, yabancı dil çalışıyorum derslerimi tekrar ediyorum. müzik dinliyorum falan.çok umutsuzum. korkuyorum. ayrıca babamın sağlık sigortası borcu olduğu için asrafları kendizimiz karşılamak zorundayız. borcun kapanması için 6-7 bin lira yatırmamız lazımmış.çok bunaldım. okulu bırakmayı bile düşünüyorum ama öğretmenlerim geleceğimin parlak olduğunu söylüyor. ne yapmam gerek? lütfen akıl verin :(

Güncellemeler:
tehşis kondu orta ve ileri düzey arası, yatış verilmedi. ne yapacağımı şaşırdım :((

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...