Boşanmak üzere olduğunuz eşinize milli piyango çıksa kararınızdan vazgeçer misiniz?

Eşine seni istemiyorum artık boşanalım dedin ve oda davayı açtı 1 hafta sonra 6 milyon tl ödül kazansa, ne dersin?

Dipnot; aslında birbirinizi seviyorsunuz sadece çok kavga ediyorsunuz!

0|1
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Aslında birbirimizi cok seviyorsak ben sinirimden bosanalim desem de o oyle bir dava acmaz. Diyelim acti o zaman bu beni gercekten kirar ve para olsun olmasin asla geri adim atmam. Onun benden ozur dilemesi gerekir. En tutkulu asklar tartismalarla doludur her zaman. Birbirine duygusal anlamda ciddi ve kalici hasarlar verdigin muddetce bunlar askin tuzu biberi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirimizi sevip kavga ediyosak boşanmam ki onuda boşatmam 6 milyon az ama geçinip gideriz 😀

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Seviyorsam bosanalim diyemem ki , hadi dedim diyelim; davayi o acmis , ben boyle soylesem bile onun gelip yok olmaz falan demesi lazim... demek ki yeteri kadar sevmiyor.. parasi olunca ne değişecek? Kavgalar sona erecek mi? Kalbim bir kez soguduysa geri dönüşü olmaz gibi geliyor bana. Vazgeçmem kararimdan 😊

0|1
    0|0
  • Piyango neyi değiştirir ki? Eğer boşanma kararı alındıysa zaten herşey bitmiştir, kopmuştur tamamen..

0|1
    0|0
  • Kadınların para olmadığında, erkeklerin ise parası çok olduğunda gerçek yüzü ortaya çıkar. Zengin olduktan sonrakı halini gözlemlerim, ama sadece merakımdan. Boşanma kararı almışsam, demek ki bir bildiğim vardır.

0|1
    0|0
  • ben boşanmasam o zaten parayı bulunca yine beni boşar vazgecmem boşanırım :D

0|1
    0|0
  • Aslnda sadece onu denedigimi soler ustune atlardim herlde ahahah :D

0|1
    0|0
  • Seviyorsam bida denerim

0|1
    0|0
  • O saatten sonra eşin seni ister mi olacaktı asıl soru. 6 milyon sonuçta davayı hızlandırabilir de 😄

0|1
    0|0
    • Sana tekmeyi vurur başka kadınlarla takılabilir

• para benim düşüncemi değiştirmez yolumdan vazgecmem aklmda ve kalbim de onu istemiyorsam biten bitmiştir zaten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haram para lüzumu yok.

0|1
    0|0
  • Ben bosanmaktan direk vazgecerim. Evlilik sirasinda kazanilan gayrimenkul ve para bolusulur. Elalemin kizina servetimin yarisini verdim diyecegime. Servetimi karimla yerim ;)

0|1
    0|0
  • Nereden çıktı bu soru yaa

0|1
    0|0
  • Seviyorsam fakir olsa bile boşanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...