Mendil satmak dilencilik mi?

Kimseden karsiliksiz para almiyorum, karsiliginda mendil veriyorum. Kendimi de acindirmiyorum.

Güncellemeler:
Oyle diyenler. Olyyor da

0|1
17|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• helalınden para kazanmak neden dılencılık olsun. mılletın demesıyle oyle olmassın canım . senı en ıyı once Allah sonra sen bılıyorsun. gerısıne ne yemek duser bılırsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• mendil satmak kesinlikle dilencilik değil bağdaştırmayın. hatta sırf iş yapmış olsun diye gidin o kişilerden mendil alın bir mendil parasıyla haca gidemessiniz ama cennete girebilirsiniz :) ben elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ama dikkat edin para veripte mendili almama yapmayın. bu o çocukları dilenciliğe sürükler. bu na dikkat edin. PARASINI VERİN MENDİLİNİ ALIN hayırlı işler deyip yolunuza devam edin. gereksiz muhabbetler ve davranışlarda bulunmayın: ) hayırlı günler.

1|0
    0|0
  • Trollemiyorsan ekmek parası kazanmak ayıp değil bu arada yaşın büyükse 18 19 ise çalışmayı deneyebilirsin sigortalı bir şekilde

1|0
    0|0
  • işportacı gibi helalinden satan da var dilenci gibi satan da, arabaların camından elini kolunu sokanlar, suratına mendil tutup dakikalarca ısrar eden dolandırıcı gibileri de var

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
  • yerine göre

1|0
    0|0
  • Dilencilik değil ama 100 tane mendil satandan 99 u dilenciyse seni de öyle görürler tabi ki. Sen " merhaba burnunuz akıyor mu? kış günü mendilsiz gezilmez bence bir mendil satın alın" dersen kimse sana dilenci demez ama satarken "Allah rızası için Allah tuttuğunu altın etsin Allah çocuğuna nazar değdirmesin" dersen dilenci derler.

0|0
    0|0
  • mesaj kutumu yeşillendir mendil alayım senden nolmuş durumun olsa zaten mendil satmak zorunda olmazsın helal kazanc ne dilecilik olacak mış

1|0
    0|0
  • değil elbette sonuçta bir iş yapıyosun Allah yardımcın olsun kardeşim

1|0
    0|0
  • Helal olduktan sonra sorun değil. Sonuçta ticaret yapıyosun

1|0
    0|0
  • Onu diyen Boook yemiş

1|0
    0|0
  • Adamsın la sen

0|0
    0|0
  • degil alın teriyle yapılıyor

1|0
    0|0
  • Mendil satmak , hakkıyla parasını kazanmak demektir. Mendil satarak başlarda ilerde dükkan sahibi olur. Kaderin karşına neler çıkarabilceğini bilemez kimse.

0|0
    0|0
  • Dilencilik değil sonuçta birşey satıyorsun... Garsonluk falan yapmayı düşünüyor musun günlük 75 TL veriyorlar yemek falanda orda veriliyor günübirlik iş yani

0|0
    0|0
  • Dilencilikle özdeşleşmiş birşey başka birşeyler sat mesela.

0|0
    0|0
  • Ticaret. Ha mendil alanların da mendil alayım sevaptır gibi düşüncesi varsa vazgeçsin sevap olur mu bilmem ama ticarete girdiği kesin. Ticaretin de sevabı olur mu bilemem.

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • asla değildir

0|0
    0|0
  • Ne alaka? Sürekli kullandığım yolda bir hacı dayım var çok seviyorum ben onu.😊

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar helal para. İşin rast gitsin

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • Kesinlikle değil.

0|0
    0|0
  • Saçmamışlar onları diyenler. Alının teriyle para kazanıyorsun.

0|0
    0|0
  • Değil tabiki sen değil sistem utansın..

0|0
    0|0
  • inandınız yani bu kızın mendil sattığına

0|0
    0|0
  • Ada'm hariç satarsan sat sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Bırakın bu troll soruları .

0|0
    0|0
  • Zorla satmaya çalışıyorlar. İnsana baskı yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • ayakta alkışlıyorum seni

0|0
    0|0
  • Tabii ki de değil.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 16

• Alın teri ile birşeyler yapmak, para kazanmak hiçbir zaman dilenciliğe girmiyor. En azından kimseye avuç açmıyorsun, kendini acındırmıyorsun, mendil satarak bir şekilde geçimini sağlamaya çalışıyorsun. Seni tebrik ediyorum...

1|0
    0|0
  • Yere oturup onun bunun ağzına bardak sokup ,, içine para at" dercesine bakmaktansa, inan bana mendil satmak çok iyi bir şey.

1|0
    0|0
  • Namusunla kazandığın her kuruş hakkındır. Karşılıksız para almıyorsun sonuçta

1|1
    0|0
  • Bence değil sonuçta marketlerde de mendil satılıyor.. Herkes ister masa başında bir iş ama imkanın el verdiği yerde calisir

1|0
    0|0
  • Hayir tabikide

1|0
    0|0
  • değil böyle düşünme. Allah kolaylık versin bu arada. Böyle düşündüren cahil kesime aldanma. çünkü cahil :)

1|0
    0|0
  • biraz

0|0
    0|0
  • Mendil satmak

1|0
    0|0
  • Emeğinle para kazanıyorsun işte.

1|0
    0|0
  • hayır değil

1|0
    0|0
  • Tabii ki dilencilik değildir.

0|0
    0|0
  • Değil en azından bir uğraşın var Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Troll troll troll

0|0
    0|0
  • yooo şerefinle iş yapıyorsun kuzum ne güzel işte aferim :)

0|0
    0|0
  • asla değildir

0|0
    0|0
  • Dilencilik değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...