Kapat

Parası için bu sıkıntılara katlanırmıydınız?

Ben türk silahlı kuvvetlerinde çalışan bir uzman çavuşum 24/24 çalışıyorum yani bir gün çalış bir gün istirat et işimde baskı yeterince yüksek asker gibi nöbet tutturup asker gibi bizide yıpratıyolar eşimi bir gün görüyorum bir gün göremiyorum buda beni ayrı yıpratan bir şey gurbette olduğum için her gün ızdırap çekiyorum çok mutsuzum her gün yataktan sanki nefes alamayacak gibi sıkıntılı kalkıyorum aldığım maaş 4.500tl doğuda görev yapıyorum siz olsanız sadece parası için bu işi yaparmıydınız? Vatan herşeyden önce geliyor tabiki ama çalıştığımız insanlara insan demek sözlük ister bunuda göz önünde bulundurun...

Güncellemeler:
Ben türk silahlı kuvvetlerinde çalışan bir uzman çavuşum 24/24 çalışıyorum yani bir gün çalış bir gün istirat et işimde baskı yeterince yüksek asker gibi nöbet tutturup asker gibi bizide yıpratıyolar eşimi bir gün görüyorum bir gün göremiyorum buda beni ayrı yıpratan bir şey gurbette olduğum için her gün ızdırap çekiyorum çok mutsuzum her gün yataktan sanki nefes alamayacak gibi sıkıntılı kalkıyorum aldığım maaş 4.500tl doğuda görev yapıyorum siz olsanız sadece parası için bu işi yaparmıydınız?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Abi tanıdığım çok abi var hep başçavuş olan veya senin gibi uzman olanlar var çoğu bırakıp kendi işini yapiyor kimi de zabıta falan oldu memnun olan birini görmedim ama parası iyi sen mutlu degilsen başka işler yapabilirsin

0|1
    0|0
    • Bende inşallah öyle bişeyler yapıcam artık napalımm..

• İnşallah senin için hayırlısı olur abim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Emin ol çoğu kişi parası için doğuda görev yapıyor.
    Ben yapacağımı sanmıyorum, az kazanayım ama koşulları iyi olsun.

0|1
    0|0
    • Size katılıyorum insan mutlu olmalı bişeyler için çabalamalıyım😔😔

• Para için yapmam

0|1
    0|0
  • Doğuda olmasa iyi aslında maaş da yuksek

0|1
    0|0
    • Parası iyi fakat şartlar kötü ve mutsuzluk... İnsan ne için yaşarki?

• Aileni gecindirmek için paraya gerek var

Erkekler Ne Diyor 3

• mutlu huzurlu olunan işte çalışır elbette ama bu ortamda da herkes çalıştığı işten ne kadar memnun kaçı küçükken hayalini kurmuş da bulunduğu yerde çalışıyor diye sorsak çok düşük bir ihtimal fikrim şu ki çoğu insan geçim derdi yüzünden mecbur bırakılıyor mutlu olmasa da huzursuz da olsa orada çalışmaya mecbur bırakılıyor dayatılıyor sanki

0|1
    0|0
  • önceliğimiz para olmamalı

0|1
    0|0
  • TSK böyledir ya bu devryi güdersin yasa bu diyardan gidersin kimse seni zorla almadı askerlik biraz gönül işidir herkes kaldırmaz

0|0
    0|0
    • Burdaki herkez aynı senin gibi düşünüyo işte şartları iyleştirmek yerine dahada kötüleştirip işine geliyosa diyolar bu devirde para veriyosan köle gibi kullanmaya hakkın vardır hiç kişinin sosyal hayatını düşünüp mutlu mutsuzmu demezsin önemli olan iş yürüsün gerisi önemli değil...

• Nerde biliyosun olmadığımı birader 4. Kolordu

• Şaka bir yana kolay olmadığını biz de biliyoruz askerlik hiç
      Bir yerde kolay değil dir bu bura için değil sadece ama sende kimse seni zorlamadı doktorluk ta kolay değil doktorlarda senin gibi düşünse ne olur ama sevdiği için katlanan çok cerrah var

Yükleniyor...