Arkadaşlar acil yardım?

şimdi beyler okulda bir sıra arkadşım daha 6 aydır tanıyorum. bugün okula gelmemişti bende kısa zamanda samimi oldum bu çocklar yanında hep 2 kişiyle takılırdı bugün o çocuk okula gelmeyince arkadaşlarına o nerde filan dedidim sonra biraz konuşuk filan bu çocuğum bababası doğmadan önce vefat etmiş. bu çocuklar sıra arkadşımı filan anlatıyorlardı (KEŞKE ANLATMASALDI ) Bu çocuğun babası öldüğünden annesi her gün bir adamla filan geziyormuş ablası işte bir adamla resimleri filan varmış bu çocuk eve gittiğinde işte ablasının sevgilisi filan olurmuş bildiğiniz bok ayağı yani ablasının instigramda adamlar ile resmi filan varmış bu oğlanda hepsini bilirmiş ve çocukların anllatığına göre bu oğlan daha önce benle tanışmadan önce erkek arkadşıyla ilişkiye mi ne girmiş bu çocuk erkek bu arada şu an bunları yazarken bile midem bulanıyor okuldan soğudum. Yani ortada tam bir şerefsiz bir şey var yani kimin eli kimin cebinde belli olmayan hepsi farklı kafada bir düzen var. Bu çocuklar bana anlattıklarında şoka girdim ve ne yapmalıyım derslerim aşırı derece iyi hocalara belli etmeden söylesem çocuu yanmdan alsalar m çıldıracak gibi ellerim hala titriyor beyler ne olur yardım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır bence hem herkesin dediğine göre hareket etme çocuğun bir yanlışıni gördün mü gormediysen on yargıli davranma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence birazdaha büyü

0|0
    0|0
Yükleniyor...