Soyadı değiştirmek için neler yapmam lazım? ayrıca diploma miras gibi işlerde sorun olur mu?

arkadaşlar soyadımı değiştirmeyi düşünüyorum çünkü babam saolsun tv gazete internette bir habere sürükledi bizi... soyadımı gören google da aratıp bulur diye korkar oldum özellikle okulda... özel hayatımı mahvetti mahvedecek bu iş... ne olduğunu sormayın söylersem hemen bulursunuz zaten... küçük bir yerde yaşıyoruz zaten korkudan ne yapıcağımı şaşaırdım mahkemeye nasıl başvurmam gerek değiştirilebilirmi? bilmiyorum öncelikle bir avukata gitmek lazım ama önce sizden bir öğreniyim... şu an ünideyim sorun olurmu? başka bir bölüme geçmeyi düşünüyorum lise diplomamada farklı olucak sorun çıkarmı ayrıca miras olaylarındada sorun olur mu?

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• bulunduğun kaymakamlıkta çözülmeye başladı gerekçesini belirtir dilekçe ile basvuru yap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu buraya yazmak yerine bir avukatla görüşmelisin. Buradaki insanlar seni yanlış yönlendirebilir. Ama avukat sana bu işin sonuncunun artı ve eksi yönlerini söyleyip seni bilgilendirir.

0|0
    0|0
  • Degisiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...