Sizce bu ulkenin % kaci akilli?

Bana sorarsan zeki ve akilli insan sayisi %30'u gecmez. %70'i aptal ya.

Bak simdi ; Sabah gazetesinin, yani yandas medyanin verdigi haber bu ;

Sizce bu ulkenin % kaci akilli ?
Butun aptallar buna inandi. Bilin bakalim inananlar hangi partiye oy atti? Evet la. n bildiniz akp :D

Bu da resmin orjinal hali ;

Havuz medyasi dot olunca kabatas yalanindaki gibi haberi sildi. Ama amaclarina ulasmisti. Onlari takip eden butun aptallara bu savcinin fetonun adami olduguna inandirmislardi.

Bazen bu kadar geri. zekaliyla ayni ulkede nasil yasadigima hayret ediyorum mnk.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Ee iktidar a bakarsak, ülkenin akıllı olup olmadığını gayet iyi anlıyoruz..

0|1
    0|0
    • İktidardaki birisinin universite bitirdigi bile yalanmis. Sahte diplomayla basimiza geldi adam ya

• Basit aslinda. Seven skilir sken sevilir mantiginla dusun. Ahmet necdet sezer, kilictaroglu gibi iyi olursan halk seni sevmez. Halk kan istiyor, savas istiyor, dolandirilmak istiyor. Her seye montaj demek birilerinin dot kilo olmak istiyor. Ataturk'un dot kili var miydi? Yoktu. Cunku adam tam bagimsiz bir ulke kurmak ve cagdas medeniyetler seviyesine ulastirmak istiyordu ulkeyi. Cephede de savasti. Birileri gibi herkesin kendisine saygi duymasini beklemedi sarayinda oturup.

• Aynen öyle kardesim ağzına sağlık..
      Bu ülke o zaman her seyi hak ediyor. Akılları başına gelmeden ülke elden gidecek..

En İyi Erkek Görüşü

• Retwet eden 30 , beğenen 20.

Şimdi bu olaya AKP katarak kendi kendini bitirmiş oluyorsun. Millete cahil diyerek cahilliğini ortaya dökmüş durumdasın.
    He bir de akıllı adam küfür etmez.

0|0
    0|0
    • Bu binler bulamaz çünkü yayınlanıp kaldırılması çok kısa sürdü. En fazla alacağı beğeni ve retwet 100 - 200 arası.
      +
      Bana bir daha küfür edersen Allah şahidimdir ekran görüntünü alıp BİMERE suç duyurusunda bulunurum. Savcının karşısına geldiğinde de seni affedersem en adi bilmem ne olayım. Bu da sana son uyarımdır.

• Ettim zaten takip numarasina gerek yok. Evine savciliktan kagit gelirse gorursun iste. Benim icin de sorun yok. Kolay gelsin.

• Ne kadar kolay yalan söylüyorsun yazık..

Kızlar Ne Diyor 3

• Her 4 kişiye 1 aptal düşüyor

0|0
    0|0
  • ben kendime acıyorum. Menfaatleri icin Her türlü alcaklıgı yapan kesimden nefret ediyorum. Türk halk aptaldan cok kotu kalpli

0|0
    0|0
  • akıllı degil :D tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• %100 haklisin. Bunu anlatmaya calistigin %70 lik kesim ise aptal oldugunu bilemeyecek kadar aptallar malesef. Bundan dolayi sanirim anlayan kisim sadece %30. Ulkenin bu durumda olmasina bizde uzgunuz. Hadi simdi biraz daha survivor izleyelim.

0|0
    0|0
  • Sen bu sorunla ve objektif olmamakla %70 de oldugunu gostermis oldun...

0|0
    0|0
    • Ya birak simdi habere inanan geri. zekalilar gibi konustun. Hicbrinizin de giki cikmiyor mnk noldu. Biriniz de deyin ki bundan sonra sabah almam, yalanci adamlar, bunlar hep boyle. İsiniz gucunuz ne oldugunuza yuzunuze vurunca kudurmak

• Sen okudugunu anlama özürlüsün...

• Sen de geri. zekalisin bir sie hadi ya

• %10 'u geçmez.

0|0
    0|0
  • Ahahahahahahaa ulan fthosopa bak ahahahahahahhahaahah paitten yapmislar bide 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Kardesim helal be bir sen anladin su malligi :D akpliler hala kendisine geri. zekali denmesine bozuluyor. Bu saatten sonra sabah okuyup atv izleyen adamin ben aklina scayim zaten. Hatirlarsin 50 tane elleri deri eldivenli tacizci hikayesini :D

• Atv gene iyi kardes bunlar direk a haber akit tv 😂 Bunlara okumamis adamlar lazim 😂 http://m.youtube.com/watch?v=rpo9uv-QNbQ

• Yarı yarıya güzelim

0|0
    0|0
  • Yasama sende o. C

0|0
    0|0
    • Al iste bir geri. zekali dot kili daha. İq 20 mnk malinda

Yükleniyor...